Головна / Поради / Які тренажери шкідливі для жінок 

Які тренажери шкідливі для жінок 

Заняття в тренажерному залі зараз вважаються самим “правильним” способом худнути і підтримувати себе в ідеальній спортивній формі. Фанатіючі від ЗСЖ дами просто жити не можуть без тренувань. Тренажерний зал стає для них другим додом. Однак багато жінок не знають, що значна частина їх улюблених тренажерів приносить не користь, а шкоду.

Які тренажери шкідливі для жінок  1

Жим ногами лежачи

Працюючи на цьому тренажері, жінка знаходиться в напівлежачому положенні. Її ноги закинуті вгору і впираються в рухому панель з вантажем. Завдання спортсменки — виштовхнути вантаж вгору максимальну кількість разів.

Безглуздість такої вправи в тому, що наші ноги і так досить накачані, щоб щодня витримувати вагу всього нашого тіла. Виконуючи жим ногами лежачи, жінка максимально навантажує поперек. При цьому не задіюються стабілізуючі м’язи стегон і торсу, що підвищує ризик заробити міжхребцеву грижу.

Вертикальний блок із закладенням рук з вантажем за голову

Така вправа дає занадто велике навантаження на капсули плечових суглобів. Для тіла це — неприродне положення. При максимальних навантаженнях можна створити собі велику проблему: викликати розрив м’язів плечового пояса і виїхати з залу прямо в лікарню.

Досвідчені тренери радять замінити заняття на цьому тренажері звичайними підтягуваннями. В крайньому випадку можна працювати з вертикальним блоком, але руки при цьому тримати перед собою, а не заводити назад за голову.

Розгинання ніг

Цей тренажер дуже люблять новачки, оскільки їм здається, що займатися на ньому просто і безпечно. Просто сів на лавку, підвів щиколотки під кріплення і качаєш квадріцепси.
Однак на ділі не все йде так вже райдужно. Максимальна вага під час роботи на тренажері припадає на щиколотки, але «витягають» все коліна. Це призводить до передчасного зносу колінних суглобів. Так що наполегливі тренування для поліпшення рельєфу стегон можуть зрештою призвести до інвалідності.Зведення/розведення ніг

Вправи на зведення/розведення люблять жінки з нещасливими «вушками» з боків стегон. Однак фахівці вважають заняття на цьому тренажері дуже шкідливими. Вони дають надмірне і абсолютно не потрібне навантаження на сухожилля, що з’єднують м’язи ніг.

Робота в такому режимі може привести до зміщення колінного суглоба. Це дуже боляче, а ще доведеться довго і важко лікуватися. Чи варті стрункі стегна такого ризику? Крім того, заняття на даному тренажері можна замінити звичайними присіданнями на одній нозі. Вони набагато більш природні і дають навантаження на ті групи м’язів, якими ми реально користуємося.

У гонитві за красивими формами дівчатам не слід забувати: їх організм набагато більш крихкий, ніж чоловічий. Мірятися силами з хлопцями в спортзалі просто нерозумно. Особливо, коли мова йде про тренажери, заняття на яких можуть нашкодити здоров’ю.Додано: 12/20/19 10:22
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.