Головна / Вагітність / Чому під час вагітності підвищується температура: запитання та відповіді

Чому під час вагітності підвищується температура: запитання та відповіді

Я на другому місяці вагітності. Останні кілька днів температура тіла тримається близько 37 градусів. Лікар каже, що інфекції немає, переживати не варто. Чим може бути викликаний такий стан?

В перші 4 місяці вагітності температура тіла може коливатися від 37,1 до 37,4 градусів. Таке явище виникає під дією прогестерону (його також називають гормоном вагітності). Ця речовина чинить значний вплив на центр терморегуляції, що знаходиться в головному мозку, тому в даному випадку легкий підйом температури є вашим варіантом норми. На запальний процес буде вказувати тільки тривале підвищення градуса від 37,8 і вище. При виникненні таких симптомів слід проконсультуватися з лікарем, інакше наявність інфекції, що викликає запалення, негативно позначиться на здоров’ї малюка.

Чому під час вагітності підвищується температура: запитання та відповіді 1

На 22-му тижні вагітності у мене з’явилося молозиво. Це нормально?

Поява молозива під час вагітності, як і його відсутність – варіанти норми. Молоко зазвичай починає виділятися в ІІ триместрі, коли молочні залози підготовляються до грудного вигодовування. Його виділення може супроводжувати легке поколювання або пощипування грудей. Зціджувати таке раннє молоко не слід: стимуляція соска провокує викид гормону окситоцину, який викликає скорочення матки. При рясних виділеннях користуйтеся одноразовими вкладками для грудей. Однак якщо поява молозива супроводжується болями в низу живота, це може вказувати на загрозу переривання вагітності. В такому випадку негайно потрібно звернутися до лікаря.Нещодавно заняття любов’ю стали завдавати мені болю. Може причина больових відчуттів – психологічний дискомфорт?

У больових відчуттів під час статевої близькості 3 причини. Перша, найбільш серйозна і складна, – психологічний дискомфорт: жінка не може розслабитися або недостатньо гостро відчуває бажання. Розвивається легка форма вагінізму – болісного спазму м’язів піхви і тазового дна, що виникає під час або після статевого акту. Щоб вийти з такої ситуації, потрібно знайти взаєморозуміння з партнером і створювати розслаблюючу атмосферу під час близькості.

Інше пояснення – відсутність або недостатня кількість змазки, що виникає через скорочення вироблення естрогену. В цьому “винне” зниження гормональної функції яєчників в післяпологовому періоді і після настання менопаузи. Процес може бути викликаний прийомом алкоголю або сильнодіючих ліків. Вирішити проблему допоможе штучне мастило (лубриканти).

Дискомфорт може бути наслідком інфекції в піхві. Під дією вірусів, бактерій і грибків його слизова стає тоншою, через що зростає кількість мікротравм. Щоб підтвердити діагноз, треба здати мазок і бактеріальний посів на мікрофлору піхви. За результатами аналізів лікар призначить лікування (вагінальні свічки, оральні антибіотики та противірусні препарати).

Додано: 06/14/18 9:05
Категорія: Вагітність

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.