Головна / Поради / Чи можна знизити шкоду від куріння?

Чи можна знизити шкоду від куріння?

Головне, що вам потрібно знати про безпечне куріння – це що його не існує. Ні перехід на вейп, ні зниження кількості викурених сигарет не позбавить вас від шкоди, яку ця звичка завдає здоров’ю. Ми розповідаємо лише про способи, які допоможуть шкідливість трохи зменшити.

Отже, ось що дійсно працює

Чи можна знизити шкоду від куріння? 1

Виходити на вулицю

Коли люди набиваються в тісну курилку і заповнюють її димом, концентрація токсичних речовин в повітрі різко збільшується.

Не палити до їжіНікотин дратує стінки порожнього шлунка і змушує його виділяти більше шлункового соку. Через це зростає ризик розвитку гастриту, виразки і раку шлунку.

Не палити вдома

По-перше, так ви будете рідше хапатися за сигарети, все-таки не кожен курець готовий покидати затишну квартиру заради того, щоб зробити кілька затяжок під проливним дощем. По-друге, токсичні речовини від диму не вберуться в м’які меблі, килими, одяг, штори.

Не палити на ходу

Коли ви рухаєтеся, збільшується інтенсивність кровообігу і шкідливі речовини активніше розносяться по організму. З цієї ж причини не варто курити відразу після сексу, тренування або будь-якого іншого фізичного навантаження.А ось ці способи марні:

Переходити на легкі сигарети

Так, в них менше нікотину. Але такі сигарети і не приносять звичного “задоволення”, тому люди зазвичай починають курити частіше і затягуватися глибше. Ми вже не говоримо про те, що нікотин – лише одна з сотень шкідливих речовин, які містяться в тютюні.

Менше курити

Менше сигарет – менша ймовірності, що під дією шкідливих речовин одна з ваших клітин одного разу мутує і перетвориться в пухлину.

Обливатися холодною водою і розтиратися мочалкою

Це ніяк не допоможе запобігти закупорки судин. Не займайтеся самообманом.

Не палити зранку

Так, дослідження показують, що ті, хто курить, ледве прокинувшись, частіше страждають від раку легенів, горла або гортані. Проте, тут, швидше за все, переплутані причина і наслідок: зранку зазвичай курять тільки люди з сильною нікотиновою залежністю. А вони якраз найчастіше і хворіють.

Влаштовувати детокс

З токсинами ваша печінка прекрасно впорається самостійно, просто постарайтеся їй не заважати. А тиждень на соках або БАДах з маловивченої, забрудненої важкими металами рослини, може нашкодити організму не менше, ніж куріння.Додано: 11/6/19 9:49
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.