Головна / Поради / Чи можна носити стягуючий корсет для схуднення в тренажерний зал?

Чи можна носити стягуючий корсет для схуднення в тренажерний зал?

Коригувальні корсети дуже популярні серед тих, хто хоче схуднути, виглядати стрункіше і в післяопераційний період. Їх можна придбати в звичайній аптеці або замовити в інтернет-магазині, навіть зшити на замовлення по своїм параметрам.

Багатьох цікавить, у чому користь таких поясів для стяжки живота і боків, чи шкідливо носити корсет для здоров’я і чи потрібно одягати під одяг під час тренування, чи це допомагає тренувати м’язи кора, чи варто його використовувати після пологів.

Чому корсет допомагає

Перш ніж говорити про коригувальні корсети, розглянемо анатомію м’язів кора, щоб прояснити загальну картину.

Чи можна носити стягуючий корсет для схуднення в тренажерний зал? 1

Під кором мається на увазі та глибока центральна система стабільності, яка складається з діафрагми, м’язів тазового дна, поперечного м’яза живота і мультифідусних м’язів. Ці 4 м’язи потрібні для координації рухів і утримання рівноваги разом з м’язами сідниць і м’язів-розгиначів спини. У цій статті я детально розповім про будову цієї системи.Центральна система стабілізації забезпечує підтримку всім рухам тіла, які людина виконує протягом дня або під час тренування. Дихання людини повинно бути скоординовано з м’язами тазового дна для підтримки хребта і формування стабільної бази для підняття важких предметів.
Чи можна носити стягуючий корсет для схуднення в тренажерний зал? 2

Особливості анатомічної будови

Давайте детальніше поговоримо про анатомію внутрішніх органів черевної порожнини. В області талії або кора знаходиться тонкий і товстий кишечник, шлунок, печінка, нирки, матка і сечовий міхур. Вони захищені ребрами і кістками таза.

Легкі розташовані трохи вище органів черевної порожнини, а також захищені ребрами. Під час дихання органи зсуваються трохи — при вдиху легені надуваються, органи черевної порожнини опускаються; на видиху відбувається все навпаки.

Якщо уявити внутрішні органи людини у вигляді тюбика зубної пасти, тоді можна наочно побачити, що відбувається з ними при натисканні на центр тюбика: частина пасти йде вгору, а друга частина — вниз.

Чи можна носити стягуючий корсет для схуднення в тренажерний зал? 3

Або уявіть повітряну кулю, яка стискається посередині: повітря піднімається вгору і вниз. Щось подібне відбувається з внутрішніми органами при носінні коригувального корсета. Здавлювання збільшує тиск у центрі черевної порожнини, частина його йде вниз до органів малого тазу, а друга частина вгору, піднімаючи діафрагму. Так чином зміщуються і органи.

стягуючий корсет

Стягуючий корсет для схуднення та зменшення талії

Стягуюча білизна являє собою латексний одяг або щільно зашнурований корсет, який потрібен для корекції і втягує талію всередину. Зазвичай його носять для того, щоб сховати зайвий жир на животі й боках, щоб фігура придбала форму пісочного годинника.Більшість виробників коригувальних корсетів рекомендують починати з 2-3 годин в день, поступово доводячи до 8-10 годин на день, шість днів на тиждень, щоб поступово змінювати анатомію області живота. Також рекомендується носити стягуючу білизну/ фітнес корсет під час тренувань для отримання додаткового ефекту у формуванні вузької талії. Деякі стверджують, що такі корсети ефективні для схуднення живота і зменшення талії.

Щотижня корсет потрібно затягувати тугіше, щоб стягувати талію все більше і робити її все тоншою. В процесі органи займуть своє місце, частина підніметься вверх, а частина опуститися вниз. Кишечник займе доступний простір.

Шкода носіння корсета для утяжки живота

Більшість людей не до кінця розуміють, що носіння коригувального корсета змінює не тільки природне розташування і форму ваших внутрішніх органів, але і їх функції.

Стягуючі корсети обмежують дихання, ускладнюючи глибокий вдих. (Пам’ятаєте ті корсети, щоб були 1800-х роках, в яких дами часто падали в непритомність?). Коли легені не можуть нормально розширюватися, у них надходить недостатня кількість кисню, а також до мозку та інших частин тіла!

Корсети ускладнюють процес травлення. Можливо тому він допомагає жінкам скидати зайві кілограми. Однак здавлювання і переміщення кишечника може призвести до поганого всмоктування поживних речовин під час травного процесу. У кишечнику має бути простір, щоб стискати і переміщати їжу, але коли кишечник здавлюється протягом тривалого часу, порушується нормальний процес травлення.

Стягуючий корсет або пояс для зменшення талії може призвести до проблем з кишечником, таких як запор або здуття живота. Через тиск на діафрагму може виникати відрижка.
Тиск на м’язи тазового дна може посилити і призвести до нетримання/ випадання органів малого тазу, особливо якщо у жінки була множинна вагітність, розтягнення зв’язок/ сполучної тканини.

Більш того, якщо ви нещодавно народили дитину, і функціонування м’язів тазового дна і кора перебуває в процесі відновлення, ви повинні знати, що бандаж і коригуючий корсет для утяжки живота відрізняються один від одного.

Більшість жінок після операції на черевній порожнині або пологів, особливо ті, хто зіткнувся з діастазом (розбіжність прямих м’язів живота через вагітність) найчастіше носять стягуючі корсети. Вони забезпечують підтримку стінок живота ззовні і допомагають відновити центральну систему стабільності. Але вони не повинні стримувати дихання і заважати природному процесу травлення.

Якщо вам довелося зіткнутися з коригувальною білизною, робіть вибір на користь тої, що користуються найбільшою популярність і не забудьте прочитати відгуки про той чи інший продукт, марку.

У Сполучених Штатах більшість лікарів і фізіотерапевтів зазвичай не рекомендують носити післяпологовий бандаж, віддаючи перевагу стягуючому корсету, який допоможе відновити функцію тазового дна і глибокі м’язи кора.

Але в багатьох країнах післяпологовий бандаж є обов’язковим атрибутом післяпологового періоду відновлення у жінок. Багато жінок вважають, що він зменшує болі в животі і дозволяє рухатися вільніше. Лікарі нерідко рекомендують жінкам носити бандаж відразу після пологів аж до повного відновлення центральної системи стабільності, поєднуючи це з іншими фізіотерапевтичними процедурами.

Не існує чарівного засобу, який зможе за один раз зменшити будь-яку частину тіла, у тому числі талію. Тільки здоровий спосіб життя і регулярне фізичне навантаження допоможуть повернути колишню силу, фізичну форму і правильне функціонування м’язам кора і тазового дна.Додано: 08/23/18 10:31
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.