Головна / Поради / Боюся здавати кров. Що робити?

Боюся здавати кров. Що робити?

Якщо вам давно не п’ять років, але ви все одно боїтеся здавати кров, в цьому немає нічого дивного чи соромного. Тому що страх — дуже природна емоція.

Інша справа, що у кожної людини тут свої тригери.

Боюся здавати кров. Що робити? 1

Але забір крові — дуже важливий аналіз, здатний звернути увагу лікаря на проблеми, які є у пацієнта, або, навпаки, переконатися у їх відсутності. Так що ж робити, якщо ви боїтеся?

Нове дослідження показує, що рішення може бути простіше, ніж всім здається. І якщо з вами працює “чуйний постачальник медичних послуг”, то страх відступить, а біль і дискомфорт від процедури зменшаться.Під “чуйним” розуміється фахівець, який запитує пацієнтів про попередній досвід, враховує їх переваги і в цілому ввічливий.

«Не дивно, що ввічливий медичний працівник може поліпшити досвід пацієнта. Але ми були вражені тим, наскільки потужним виявився цей фактор», — пишуть автори дослідження з Університету Раш (Rush University).

Цифри дійсно вражають: 4740 добровольців, які взяли участь у дослідженні, заявили про зниження болю і неспокою на 390%, коли фахівець був ввічливим і уважним.

Більше того, розмір голки не сильно впливав на страх і сприйняття болю, хоча дослідники припускали зворотне. Виходить, що люди, які нас лікують, і спправді мають величезне значення.Додано: 10/27/19 10:23
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.