Головна / Поради / Чому не потрібно боятися візиту до стоматолога?

Чому не потрібно боятися візиту до стоматолога?

Ми живемо в еру цифрових технологій: літаємо в космос, купуємо автомобілі з круїз-контролем, користуємося передовими гаджетами. Тому і боятися йти до стоматолога не варто — адже медицина ступнула далеко вперед. Про сучасні технології, які роблять стоматологічні процедури комфортними і безболісними.

Чому не потрібно боятися візиту до стоматолога? 1

У сучасній стоматології велика увага приділяється комфорту пацієнта, його емоційному стану. Лікарі будують план лікування так, щоб мінімізувати кількість походів до них, а складні лікарські втручання і зовсім проводяться у сні.

Концепція спрямована на позбавлення пацієнта від страху перед стоматологією. В сучасних клініках створена атмосфера, яка допомагає гостям позбутися від асоціації «білих лікарняних стін». Вона нагадує скоріше бутік або міні-готель, інтер’єр якого оформлений з гарним смаком, а ввічливий персонал завжди запропонує чашечку свіжозвареної кави.

Тому з самого початку відвідування ви налаштовуєтеся на позитивні емоції. В ідеальному сценарії хорошої стоматологічної клініки так і повинно бути — з приходу на ресепшн і далі у вас не повинно виникати відчуття дискомфорту.

Медикаментозний сон — абсолютно безпечна процедура: ви засинаєте і при цьому можете самостійно дихати, відкривати або закривати рот.

Важливо пам’ятати — чим раніше ви почнете лікування, тим простіше і більш безболісно буде відвідування лікаря. Я рекомендую побороти страхи і вчасно звернутися за допомогою.Тепер поговоримо про процес лікування. В сучасних клініках використовують високоточну анестезію. Вона проводиться за допомогою комп’ютера: через найтоншу голку, товщиною з людську волосину, під низьким тиском подається анестетик.

Інтенсивність тиску підібрана так, щоб барорецептори людини не змогли сприйняти будь-які зовнішні впливи — так процедура проходить абсолютно непомітно.

Чому не потрібно боятися походів до стоматолога

Після того як анестезія подіяла, лікар може видалити зубні камені, вилікувати карієс або ж «пройти» під мікроскопом канали.

Якщо проблема більш серйозна, то пропонують пацієнтам лікування у сні. Ця опція особливо актуальна, коли потрібно складне лікарське втручання: видалення одного або декількох зубів, постановка дентальних імплантів або нарощування кісткової тканини.

У цьому випадку після консультації з анестезіологом у вену пацієнта вводять спеціальний препарат, що викликає медикаментозний сон. Підкреслю, що цей спосіб не можна порівнювати з загальним наркозом. Медикаментозний сон — абсолютно безпечна процедура: ви засинаєте і при цьому можете самостійно дихати, відкривати або закривати рот і навіть розмовляти з лікарем. Пацієнт не відчуває стресу, не бачить процесу лікування, а після пробудження йому здається, що минуло всього 5-10 хвилин.

Використання точних комп’ютерних технологій скорочує кількість необхідних відвідувань кабінету лікаря, щоб скорегувати зроблену роботу або довести її до ідеалу. Так, наприклад, при реставрації зубів роблять цифрові фотографії зі спеціальним еталоном, які дозволяють ще в лабораторії перевірити, чи збігається колір реставрації з кольором зубів пацієнта. При цьому фізична примірка не потрібна.Тепер пацієнти, які боялися стоматолога з дитинства, легко переносять навіть складні процедури лікування зубів.Додано: 09/3/18 9:54
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.