Головна / Поради / Чи спрпаді безпечні «домашні» продукти?

Чи спрпаді безпечні «домашні» продукти?

Фермерські продукти знову переживають пік популярності: люди спеціально їздять в села і запасаються молоком “з-під корови”, яловичиною і овочами з грядки. Розповідаємо, чи справді корисні такі товари.

Чи спрпаді безпечні «домашні» продукти? 1

Органічні продукти корисніші за “магазинні”?

Не зовсім. Вчені давно порівнюють органіку і звичайну їжу: останній аналіз досліджень показав, що “біо-овочі” містять не більше вітамінів, мінералів або інших корисних речовин, ніж будь-які інші.

Чим фермерські продукти можуть бути шкідливі?

Фермери не завжди дотримуються норм виробництва і зберігання. Експерти повідомляють, що такі продукти неможливо перевірити: ніхто точно не знає, яка у них кислотність і жирність, чи додавали в них аміак, антибіотики, соду. Чи не містять вони небезпечні мікроорганізми: в тому числі кишкову паличку і сальмонелу.

Чи спрпаді безпечні «домашні» продукти? 2

Чим це загрожує?

Порушення рецептури, виробництва і зберігання продуктів можуть викликати отруєння, ботулізм, сальмонельоз, розлади ШКТ, нудоту, блювоту, головний біль і ще масу проблем зі здоров’ям.Як цього уникнути, якщо я все одно хочу купувати фермерські продукти?

Варто запитати у продавця документи на продукцію та особисту медкнижку. Якщо їх немає, не варто у нього нічого купувати.

Також не забувайте дотримуватися простих правил безпеки:

  • Не купуйте сушені, солоні, мариновані та консервовані гриби і овочі у випадкових людей і в місцях несанкціонованої торгівлі;
  • Не купуйте рибу «з рук» і в місцях торгівлі без холодильника;
  • Не консервуйте рибу і м’ясо самостійно;
  • Не пийте парне молоко і не їжте сире м’ясо – вони можуть привести до важкого отруєння;
  • Ретельно мийте овочі і фрукти після покупки.
 Додано: 10/28/19 10:28
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.