Головна / Поради / Є питання: чи можна напитися газованою водою

Є питання: чи можна напитися газованою водою

“Вам звичайну або газовану?” Це питання, задане офіціантом в ресторані, може змусити серйозно задуматися. І особливо тих з нас, хто вважає за краще харчуватися правильно і вести здоровий спосіб життя.

Є питання: чи можна напитися газованою водою 1

Ми добре знаємо, що пиття достатньої кількості води зміцнює імунну систему, збільшує енергетичний потенціал і уповільнює процеси старіння. Але ми не те щоб дуже знаємо, як на здоров’я впливає вода газована. Останню при цьому адепти ЗСЖ і ПП вибирають досить часто, мотивуючи це тим, що вода без газу здається їм нудною.

Почнемо з головного: так, газована вода теж сприяє гідратації і допомагає виводити різні непотрібні речовини з організму з потом і сечею. І так, її можна вважати більш здоровою альтернативою не тільки солодкій газованій воді, але будь-яким напоям з додаванням цукру.

З мінусів газованої води експерти відзначають її здатність зменшувати кількість випитої за день рідини. Звучить абсурдно? І тим не менш. Справа в тому, що бульбашки газу можуть привести до підвищеного газоутворення і здуття живота (читайте: підвищеного у дискомфорту), так що мозок, пов’язуючи стимул і реакцію, не буде командувати руці тягнутися до пляшки з водою, коли в цілому можна ще потерпіти.На цьому все.

Ні, газована вода не руйнує зубну емаль (на відміну від енергетиків) і не пошкоджує стінки кишечника. А також не робить багатьох інших жахів, про які ви могли читати на сумнівних сайтах. Хоча вона може приносити певні незручності людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту — з тієї ж причини, яка була озвучена вище.

Що стосується газованої води з доповненнями, то і вона буде зволожувати системи організму не гірше, ніж звичайна вода або газована вода без добавок. Інша справа, що тут ви повинні бути обережні, щоб не придбати варіант з доданими цукрами або штучними ароматизаторами. І в цьому сенсі легше купити пляшку чистої газованої води, щоб додати туди лайм, м’яту або ягоди на свій смак.Додано: 05/27/19 11:41
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.