Головна / Поради / Як позбутися від розтяжок на шкірі

Як позбутися від розтяжок на шкірі

Розтяжки можуть з’явитися на тілі в період вагітності, при різкому наборі ваги або прийомі гормональних препаратів. Через ці фактори волокна колагену стоншуються і розриваються: як тканина, яку намагаються натягнути на щось занадто велике.

Розриви затягуються сполучною тканиною, і утворюються рубці. Так і з’являються рожеві і лілові смуги, які ми називаємо розтяжками.

Як позбутися від розтяжок на шкірі 1

Згодом вони світлішають і стають менш помітними, але повністю не зникають. Розповідаємо, що робити, якщо ви не готові з цим змиритися.

Для початку про те, що точно НЕ допоможе:

1. Креми, мазі та сироваткиВони не допоможуть ні до, ні після появи розтяжок. Якщо є схильність, їх появи практично не уникнути – хіба що уникати коливань ваги в принципі. Креми не можуть так глибоко проникнути в шкіру: по суті весь ефект зведеться до зволоження. Хоча зволожена шкіра дійсно виглядає краще: хоч з розтяжками, хоч без.

2. Вода, БАДи і дієти

Знову ж таки, збалансоване харчування і питний режим покращують зовнішній вигляд шкіри. Але не більше того – немає ніяких доказів, що вони допоможуть запобігти або прибрати  розтяжки.

Як позбутися від розтяжок на шкірі 2

Так що ж з ними робити?

Перш, ніж почати цю війну, подумайте: а чи потрібно воно вам? Розтяжки – це не хвороба, вони ніяк не шкодять вашому здоров’ю. Це просто естетична особливість, яка є у більшості людей. Стандарти краси змінюються, а культ ідеального жіночого тіла йде в минуле.

Якщо ж ви твердо маєте намір віддати значну кількість грошей і часу заради ідеальної шкіри, звертайтеся до лікаря косметолога або дерматолога. Швидше за все, вам запропонують одну з процедур:

1. Лазерна терапіяЛазер руйнує волокна рубцевої тканини і змушує організм виробляти нові колагенові волокна. В результаті над розтяжками утворюється нова, молода шкіра, яка приховує їх.

2. Пілінг

Під час цієї процедури на шкіру наносять засіб, що містить концентровану кислоту. Вона розчиняє верхній шар, і епідерміс сприймає це як сигнал до регенерації. У підсумку на місці рубця теж утворюється нова шкіра.

Як позбутися від розтяжок на шкірі 3

3. Мікродермабразія

По суті це той теж пілінг, тільки механічний. Місця, в яких утворилися розтяжки, шліфуються спеціальним приладом. В результаті знімаються шари шкіри, а поверхня стає однорідною і гладкою. Це досить жорстка і болюча процедура, яка зажадає часу на реабілітацію.

4. Ін’єкція

Лікар вводить під шкіру препарати, які підсилюють синтез. Через це вона стає більш щільною, а розтяжки під нею – менш помітними.

5. Операція

Найрадикальніший спосіб. Хірург просто видаляє ділянку шкіри з розтяжками: в результаті залишається тонкий, ледь помітний косметичний шов. Якщо ж розтяжки занадто великі, лікар може пересадити шкіру з іншої частини тіла.Додано: 04/9/19 8:38
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.