Головна / Поради / Від коктейлів і пива на пляжі краще відмовитися

Від коктейлів і пива на пляжі краще відмовитися

Поєднання деяких речей просто не може призвести до чогось хорошого. Як кисіль з солоною рибою на вечерю. Начіс на волоссі і лак екстрасильної фіксації. Або пляжний відпочинок і алкогольні напої, про які ми прямо зараз і поговоримо.

Від коктейлів і пива на пляжі краще відмовитися 1

По-перше, засмага є одним з основних ризиків розвитку меланоми, і це давно і добре відомо. Але алкоголь теж підвищує ризики деяких видів раку, включаючи рак шкіри, так що в підсумку організм отримує подвійне навантаження.

По-друге, коли люди п’ють, у них порушується логіка прийняття рішень, в результаті чого про необхідність повторного нанесення санскріна вони дуже легко забувають. Але навіть це, втім, ще не все.

«Дослідження показують, що алкоголь скорочує кількість часу, який ви можете провести на сонці, перш ніж отримати опік», — пояснює Аарон Уайт (Aaron White), старший науковий консультант Національного інституту по боротьбі зі зловживанням алкоголем і алкоголізмом США (National Institute on Alcohol Abuse and Alcoholism).Про це свідчить, наприклад, одне німецьке дослідження, в якому було виміряно, скільки ультрафіолетових променів поглиналося шкірою добровольців до вживання алкоголю і після вживання трьох алкогольних напоїв. І в останньому випадку проміжок часу, який відокремлював шкіру від опіку, був значно коротшим.

Чому так відбувається? Вчені припускають, що справа може бути в концентрації антиоксидантних каротиноїдів. А точніше — в зниженні цієї концентрації при споживанні алкоголю. Дослідження показують, що люди, які регулярно споживають алкоголь, мають більш низькі їх рівні, в порівнянні з середнім значенням, що дозволяє вважати вірним припущення.

Однак алкоголь, ймовірно, також активує ланцюг реакцій, які роблять шкіру більш вразливою. І ще належить з’ясувати, що це за реакції.

У будь-якому випадку, інформацію про погану Сумісність засмаги і алкоголю варто взяти на озброєння прямо зараз. І якщо вже потягувати коктейлі, то за вечерею, коли на вас не спрямовані УФ-промені. А на пляжі обійтися прохолодною (і краще б негазованою) водою.Додано: 07/22/19 8:42
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.