Головна / Поради / Облисіння вилікують спалахами світла

Облисіння вилікують спалахами світла

Проблеми облисіння зачіпають людей у всьому світі. Від випадіння волосся страждають і чоловіки, і жінки, а ефективного засобу боротьби з алопецією все ще не знайдено. Найбільш дієвим зараз вважається міноксидил, а також процедура з пересадки волосся.

Облисіння вилікують спалахами світла 1

Свій внесок у пошук методів лікування облисіння внесли вчені з Південної Кореї, які запропонували лисіючим людям пацієнтам скористатися спеціальним гнучким пристроєм, який можна носити, забезпеченим світлодіодами. В його склад входять 900 мікродіодів – всі вони розташовуються на площі розміром з поштову марку. Товщина підкладки – 20 мм.

У більш ранніх дослідженнях було показано, що стимуляція волосяних фолікулів за допомогою лазера сприяє клітинному діленню і, як наслідок, зростанню волосся. Червоне світло було більш ефективним, ніж зелене і синє.

Випущене світлодіодами випромінювання було в 1000 разів слабкіше, ніж те, яке лазер випромінює зазвичай. Крім того, його випущення не супроводжувалося генерацією тепла, а тому ризик розвитку опіків був мінімальний.Автори відчули пристрій на позбавлених вовни мишах. Одна група тварин не отримувала ніякого лікування, іншим робили ін’єкції міноксидилу, а треті носили пристрій зі світлодіодами. Спалахи тривали 15 хвилин протягом кожного з 20 днів. У тварин, які носили пристрій, спостерігалися найкращі результати: вовна зростала швидше і була довшою.

Наступний етап – тестування приладу на людях. Якщо і в цьому випадку прилад покаже свою ефективність, то це стане справжнім проривом у лікуванні облисіння.Додано: 09/18/18 12:10
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.