Головна / Поради / Симптоми алкогольного отруєння, які важливо знати

Симптоми алкогольного отруєння, які важливо знати

Алкоголь — це погано. І скільки б досліджень не демонстрували, що в помірних кількостях вино або пиво можуть бути корисні, важливо завжди пам’ятати, що ризики, з якими пов’язаний алкоголь, переважують будь-які його бонуси.

Симптоми алкогольного отруєння, які важливо знати 1

Але якщо ви все-таки вирушаєте на захід, де точно будете пити, стежте за кількістю алкоголю в організмі. Просто тому, що надмірне його вживання може завдати тілу непоправної шкоди. І одна з найбільш частих — алкогольне отруєння.

Статистика показує, що значна частина смертей, пов’язаних з алкоголем, викликана якраз алкогольним отруєнням.

Ось чому варто знати симптоми стану, щоб допомогти не тільки близьким людям, але і незнайомій людині на вулиці.Що таке алкогольне отруєння?

По суті, це передозування алкоголем, що може статися, коли людина п’є занадто багато і/або занадто швидко.

Та ні, це не те ж саме, що і харчове отруєння, при якому симптоми можуть проявитися через години і навіть дні після вечері. Алкогольне отруєння — те, що відбувається з людиною тут і зараз, коли організм не може засвоювати алкоголь.

Головна небезпека в тому, що якщо концентрація алкоголю в крові стає занадто високою, базові функції організму, необхідні нам для життя, починають порушуватися. А проблеми з диханням, частотою серцевих скорочень і терморегуляцією — це завжди ризик смертельного результату.

Які симптоми у алкогольного отруєння?

Ознаки алкогольного отруєння і сильного сп’яніння можуть бути схожі. Проте, алкогольне отруєння, як правило, пов’язано з порушенням координації, сильним запамороченням, нудотою і блювотою.

У більш серйозних випадках це можуть бути судоми, уповільнене серцебиття і відсутність блювотного рефлексу (що погано, так як не дозволяє очистити організм до того, як лікарі нададуть потерпілому кваліфіковану допомогу).

Блювота і напівсвідомий стан – симптоми алкогольного отруєння, які теж можуть бути вкрай ризикованими, коли зустрічаються разом. Якщо відбудеться аспірація, потрапляння блювотного речовини в легені, це може спровокувати задуху або стати причиною інфекції легенів.

Ось чому важливо розміщувати людину, у якої ви підозрюєте алкогольне отруєння, правильним чином: не на спині і не на животі, а на боці.Але краще — зверніться за допомогою до лікарів, щоб бути впевненими в тому, що нічого страшного не станеться.Додано: 08/18/19 10:25
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.