Головна / Поради / Що важливо знати про чай для схуднення

Що важливо знати про чай для схуднення

Чаї для схуднення, інакше звані детокс-чаї, залишаються популярними протягом багатьох років. Сьогодні їх продаж є великим бізнесом, і деякі знаменитості рекламують свої досягнення у втраті ваги в соціальних мережах. Результати до і після виглядають приголомшливо, але чи дійсно чай працює і наскільки він безпечний?

Перш ніж ви витратите гроші в надії на чудо, вам необхідно знати наступне.

Що важливо знати про чай для схуднення 1

Щоб чай працював, все одно доведеться дотримуватися правильного харчування і займатися спортом

Один з брендів детокс-чаю рекомендує на своєму веб-сайті для досягнення кращих результатів» пити велику кількість води, вживати здорову, збалансовану їжу і тренуватися не менше трьох разів у тиждень.Інший виробник, рекламований кількома знаменитостями, в тому числі Кортні Кардашян і Хіларі Дафф, заявляє в інтернеті, що чай «рекомендується поєднувати зі здоровою дієтою і регулярними вправами», і пропонує супутній план харчування.

На сьогоднішній день немає досліджень, які порівнюють результати, отримані після вживання детокс-чаю і плацебо, при однаковому харчуванні. І в будь-якому випадку, якщо ви будете харчуватися фаст-фудом і запивати його чаєм для схуднення, толку буде мало.

Ви можете позбутися від ваги, але не від жиру

Що важливо знати про чай для схуднення 2

Детокс-чаї, в яких поєднуються кофеїн і сечогінні засоби, можуть спровокувати втрату ваги через виведення води. Детокс-чаї можуть також надавати проносний ефект, завдяки якому організм виводить шлаки з шлунково-кишкового тракту: ваш живіт стане більш плоским, але ось співвідношення м’язів і жиру не зміниться. Так що для істинного зменшення жирового прошарку доведеться дотримуватися дієти і ходити в спортзал.

Деякі інгредієнти детокс-чаю можуть мати небажані побічні ефекти

До складу детокс-чаю входять трави, які можуть сприяти стримуванню апетиту, прискоренню метаболізму або втрати ваги іншим способом. Одним із прикладів є сенна, рослина з природним проносним ефектом.Згідно з повною базою даних натуральних лікарських засобів, до потенційних побічних ефектів використання Сени можуть відноситися біль в животі і дискомфорт, кольки, здуття живота, газоутворення, нудота і пронос. Інший популярний інгредієнт в чаях для схуднення – гуарана.

Побічні ефекти цієї рослини зазвичай пов’язані з вмістом кофеїну: до них відносяться нервозність, неспокій, подразнення шлунка, нудота, головний біль, тривожність, дзвін у вухах, прискорене серцебиття і дихання.

Детокс-чай може викликати порушення сну

Що важливо знати про чай для схуднення 3

У більшості детокс-чаїв міститься кофеїн, який незначно пригнічує апетит. Індуковане підвищення енергії може також сприяти більш тривалим і посиленим тренувань, ніж зазвичай. Але занадто велика кількість кофеїну може заважати нормальному сну, а поганий сон в підсумку може звести нанівець ефективність чаю в плані схуднення.

Детокс-чаї мало вивчені

За окремими інгредієнтами, що входять до складу детокс-чаїв опубліковані дослідження, але про самі ці чаї досліджень поки немає, особливо в тих складах, в яких вони продаються.

Це означає, що стосовно використання детокс-чаїв багато питань залишаються без відповіді, зокрема: чи працюють вони і яким чином, як і в якій кількості їх слід використовувати, які можуть бути наслідки передозування і кому їх не слід вживати
.

Якщо ви не впевнені, чи варто починати пити детокс-чай, зверніться до лікаря або дієтолога. Переконайтеся, що у лікаря або дієтолога немає особистої зацікавленості в продажу розглянутого вами продукту. В іншому випадку зверніться за альтернативною думкою до іншого фахівця.Додано: 03/8/19 9:21
Категорія: Поради

One thought on “Що важливо знати про чай для схуднення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.