Головна / Поради / Що потрібно знати про лазерне видалення татуювань

Що потрібно знати про лазерне видалення татуювань

Тату і татуаж покликані прикрашати тіло людини. Однак іноді ці процедури проходять невдало і людина хоче їх прибрати. Сучасна медицина вважає «золотим стандартом» видалення татуювань Q-Switch лазером.

Як проходить процедура лазерного видалення, скільки часу вона займає і як доглядати за шкірою після обробки? Відповідаю на ці та інші питання.

Як відбувається процедура видалення татуювання?

Після консультації та збору анамнезу, фахівець обробляє потрібну ділянку шкіри лазером. Пігмент при обробці розпадається на складові і виводиться клітинами імунної системи. З кожною новою процедурою малюнок світлішає і поступово зникає.

Що потрібно знати про лазерне видалення татуювань 1

Скільки часу займає видалення татуювання?

Лазер досить швидкий апарат, який видає кілька спалахів в секунду, тому час процедури залежить від площі видаляється малюнка. Сеанс зазвичай триває від декількох хвилин до години.

Кількість необхідних процедур і перерви між ними лікар визначає індивідуально для кожного пацієнта на основі зібраного анамнезу і реакції організму на процедуру. Зазвичай для видалення татуювання необхідно кілька сеансів з перервою 6-8 тижнів.Кому протипоказана процедура?

Тимчасовими протипоказаннями до процедури є, наприклад, вагітність і період лактації, Активний загар за два тижні до процедури. Однак, є і серйозні обмеження, при яких процедура заборонена: наявність онкологічних захворювань, схильність шкіри до утворення келоїдних рубців і індивідуальна реакція на лазерні промені. У всіх інших випадках процедуру можна спокійно проводити.

Як швидко сходить малюнок?

Ефективність видалення безпосередньо залежить від кольору пігменту, який використовувався при нанесенні малюнка. Чорний і червоний видаляються без будь-яких труднощів. Для жовтого, зеленого і бежевого пігментів потрібна велика вправність, щоб такий малюнок став блідим і напівпрозорим. Такі татуювання найчастіше видаляють для подальшого перекриття.

Чому одна частина малюнка йде швидко, а інша ні?

На рівномірність видалення малюнка впливають два фактора:

  • Розподіл, пігменту в шкірі.
  • Коливання щільності енергії та інтенсивність впливу лазера на різних ділянках.
 

Пігмент в шкірі розташований на різній глибині, його обсяг на частинах малюнка також відрізняється. В процесі обробки лазер впливає на шкіру неоднаково — десь йде перекриття променя, де змінюється щільність. Це призводить до того, що малюнок йде нерівномірно.

Чи може залишитися шрам на місці татуювання

Сучасні лазери при грамотній підготовці фахівця не травмують шкіру, не залишають бульбашки або рубці. Якщо у вас залишилися травми після процедури, значить вона була проведена не правильно.Як доглядати за шкірою після видалення татуювання

Після процедури протягом двох тижнів пацієнт дотримується таких правил:

  • не засмагати і не розпарювати шкіру;
  • не використовувати скраби та інші пошкоджуючі поверхню дерми засоби;
  • використовувати заспокійливі засоби на кшталт «Бепантена» або «Пантенола».
 

Іноді пару днів після лазерного видалення може триматися невелике почервоніння, але воно не болісне і нічим не заважає.

Якщо ви хочете бачити якісний результат без травм і залишків татуювання на шкірі, звертайтеся до професіоналів. Обов’язково дивіться портфоліо робіт, читайте відгуки, будьте уважні до вибору фахівця.Додано: 07/26/19 9:03
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.