Головна / Поради / Проста віброгімнастика для здоров’я і довголіття

Проста віброгімнастика для здоров’я і довголіття

Ви що-небудь чули про чудодійну гімнастику Академіка Микуліна? Вона також відома як вібраційна гімнастика – ці прості вправи покращують циркуляцію крові, позбавляють від втоми в ногах і навіть усувають тромби.

Проста віброгімнастика для здоров'я і довголіття 1

Олександр Олександрович Микулін був відомим авіаконструктором. Вийшовши на пенсію, цей діяльний чоловік знайшов нове застосування своїм талантам – він став вивчати питання збереження здоров’я і шукати практичні рішення, які сприяють активному довголіттю. До речі, саме так він і назвав свою працю – «Активне довголіття». А перед її виданням встиг відучитися в медичному інституті (вступивши туди в 76 років) і захистити кандидатську дисертацію.

Всі свої ідеї Олександр Олександрович насамперед перевіряв на собі. І прожив 90 років. Одним з відкриттів Академіка Микуліна стала вібраційна гімнастика.

Всього одне, зате яке!

Вся гімнастика, по суті, складається з одної – дуже ефективної і дуже простої – вправи. Це постукування п’ятами об підлогу. Вправа впливає як на вени, так і на капіляри – найтонші судини в людському організмі, де в основному і утворюються закупорки.Регулярно практикуючи цю вправу, можна вилікувати свої судини і серце, поліпшивши потік крові. А всього-то і потрібно-постукати п’ятами.

віброгімнастика

Як виконувати:

  • в положенні стоячи відірвіть п’яти від підлоги приблизно на 2 см і потім різко опустіть їх;
  • зробіть 30 повторень з проміжками між ними не менше 1 секунди;
  • відпочиньте 10 секунд і зробіть ще 30 повторень.
 

Важливо: не намагайтеся прискорюватися, занадто часті струси не принесуть користі. Справа в тому, що в міжклапанних просторах вен просто не встигне накопичитися достатня порція крові. Гідродинамічний удар виявиться занадто слабким, і «пробка» у відні не виб’ється.

Вправу слід виконувати жорстко, але не різко – воно не повинна болісно віддаватися в голові. Протягом дня рекомендується виконувати віброгімнастику 3-5 разів, роблячи по 30-60 струсів.

Результати-моментальні і відстрочені

Ефект від даної виброгимнастики – як від бігу або від швидкої ходьби. Кров у венах отримає додатковий імпульс для руху вгору. При цьому на відміну від бігу ніякого зайвого навантаження на суглоби і коліна не буде, тому віброгімнастика дозволена навіть тим, кому біг протипоказаний.З того, що ви відчуєте відразу, – піде з тяжкість голови, яка знайома всім, хто довго сидить за комп’ютером або веде напружену розумову роботу. Під час тривалих походів пішки дуже корисно виконати дану вправу, щоб зняти втому.

Особливо показана віброгімнастика тим, хто мало рухається, веде сидячий спосіб життя – наприклад, офісним працівникам. Також і тим, хто протягом дня довго стоїть – наприклад, продавцям.

Що стосується довгострокової перспективи, то струшування організму стимулює розгін і енергійну пульсацію крові в судинах, вона перестає застоюватися, і це сприяє усуненню шлаків і тромбів біля венозних клапанів. Таким чином, віброгімнастика допомагає в лікуванні і профілактиці цілого ряду хвороб, включаючи тромбофлебіт і навіть інфаркт.

Виконуйте просту віброгімнастику і будьте здорові!Додано: 09/22/18 11:34
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.