Головна / Поради / Чи можна порізати дитину в ході кесаревого розтину

Чи можна порізати дитину в ході кесаревого розтину

У британському Норвічі (графство Норфолк) ведеться службове розслідування. Батьки новонародженої Веленсі з’ясовують, яким чином їх дитині було нанесено тяжке тілесне ушкодження.

Чи можна порізати дитину в ході кесаревого розтину 1

У 23-річної Ембер Вуллард ( Amber Woollard) було складні пологи: вони тривали 72 години і закінчилися екстреним кесаревим розтином. Новонароджену дівчинку прийняли акушерки, які практично миттєво забрали Веленсі на огляд. Надалі жінці сказали, що дитина народилася з вродженими порушеннями, що торкнулися обличчя.

На обличчі дівчинки дійсно були деформації — оглянув Вэленсі пластичний хірург сказав, що це не вроджене порушення, а зроблений надріз скальпелем.

Батьки новонародженої вважають, що обличчя дівчинки пошкодив лікар, який проводив операцію кесаревого розтину.Найближчим часом дівчинці зроблять три операції, які, як сподіваються батьки, допоможуть усунути дефект. Втім, лікарі стверджують, що після операції залишаться досить помітні шрами.

Керівництво університетської клініки вибачилося перед батьками і висловило жаль, що дитина народилася з такими порушеннями. Фахівці лікарні стверджують, що нанесення такої травми під час кесаревого малоймовірне.Додано: 08/26/19 10:55
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.