Головна / Поради / 6 порад лікарів для майбутніх батьків

6 порад лікарів для майбутніх батьків

Здоров’я дитини залежить не тільки від матері: на зачаття і здоров’я дитини впливає ще й якість сперматозоїда. Розповідаємо, як її підвищити.

Здайте аналізи

Венеричні захворювання часто протікають безсимптомно, але при цьому завдають серйозної шкоди здоров’ю і можуть навіть викликати безпліддя. Тому обстеження у лікаря-уролога – обов’язкова частина програми підготовки до вагітності.

Також потрібно здати кров, щоб визначити групу і резус-фактор, виключити гепатити. Можливо, знадобиться аналіз сперми. Гарна новина: всі ці дослідження можна пройти за один день. Не так багато часу потрібно, щоб забезпечити здорове життя дитині і безпроблемну вагітність партнерці.
6 порад лікарів для майбутніх батьків 1

Не соромтеся звертатися до психолога

Душевне здоров’я – це теж важливо. Багатьох майбутніх батьків мучать страхи: чи зможуть вони стати хорошими татами? Чи буде дитина забезпечена всім необхідним? Як зміниться життя після пологів? А раптом з майбутньою мамою щось трапиться під час пологів?

Це нормально. Але якщо постійні тривоги заважають вам жити, краще звернутися до фахівця.Слідкуйте за вагою

Зайві кілограми пригнічують синтез тестостерону – гормону, без якого не будуть вироблятися сперматозоїди. Тому майбутньому батькові потрібно тримати себе у формі і не нехтувати походами в спортзал.

Обережніше з ліками

Деякі з них можуть погіршити якість сперми: до таких препаратів відносять більшість антибіотиків, глюкокортикостероїди, цитостатики, опіати, деякі гормональні стероїди і засоби від гіпертонії. Повідомте лікаря, що плануєте стати батьком.

6 порад лікарів для майбутніх батьків 2

Відмовтеся від шкідливих звичок

Алкоголь і куріння заважають виробленню сперми, а також погано впливають на структуру сперматозоїдів, це може відбитися на здоров’ї майбутньої дитини.

Слідкуйте за рівнем стресу

Хронічний стрес не тільки знижує рухливість і концентрацію сперматозоїдів, але і руйнівно діє на весь організм.

6 порад лікарів для майбутніх батьків 3

У пізнього батьківства багато плюсів: чоловік після 40-ка вже досяг висот у кар’єрі, придбав власне житло, налагодив побут і отримав життєвий досвід. Однак з точки зору біології — це однозначний мінус.

Додано: 08/7/19 11:19
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.