Головна / Поради / 5 «дієтичних» продуктів, від яких ви поправляєтеся

5 «дієтичних» продуктів, від яких ви поправляєтеся

Маркетологи знають, як продати нам навіть той продукт, який ми не дуже любимо. Досить написати на ньому “легкий” і “корисний”. Ми підібрали 7 прикладів, які наочно показують: не варто довіряти готовій дієтичній їжі.

Знежирений йогурт

Коли виробник видаляє з йогуртів жир, вони стають не такими смачними. Тому доводиться додавати речовини, які це компенсують: цукор, кукурудзяний сироп, підсолоджувачі. Тобто, прості вуглеводи. А саме їх кількість потрібно обмежити в першу чергу, якщо ви хочете схуднути.

До того ж, немає ніяких доказів того, що жири шкідливі для фігури. Навпаки, згідно з даними американської школи спортивної медицини і дієтології, їх потрібно з’їдати не менше 30 г на добу. Оптимальна кількість при схудненні – 0,5-0,7 г на 1 кілограм маси тіла.
5 «дієтичних» продуктів, від яких ви поправляєтеся 1

Хлібець

Потрібно дивитися на склад: іноді виробники під виглядом дієтичних хлібців роблять щось з білої муки, цукру і маргарину. З таким же успіхом можна з’їсти батон або слойку.

По-справжньому легким буде вважатися продукт з цільного зерна і злаків.5 «дієтичних» продуктів, від яких ви поправляєтеся 2

Сирок

Не дивіться на сир у складі: його там дуже скромна кількість. А ось масла і цукру – повно. Вони і надають сирним сиркам вражаючу енергетичну цінність: 400 ккал і 30 г вуглеводів на 100 г.

5 «дієтичних» продуктів, від яких ви поправляєтеся 3

Пакетовані соки

5 «дієтичних» продуктів, від яких ви поправляєтеся 4

В склянці магазинного виноградного соку міститься до 60 г цукру, в яблучному – близько 40 г, у Вишневому-37 г.

Мед

5 «дієтичних» продуктів, від яких ви поправляєтеся 5

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів в США (FDA) недавно зажадало, щоб виробники на етикетках вказували доданий цукор. До них відноситься і мед: хоч він і натуральний, але за своїми властивостями він мало чим відрізняється від звичайного сиропу. Одна столова ложка меду містить близько 64 ккал і 17 г цукру.Додано: 05/11/19 12:21
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.