Головна / Поради / Чим зайнятися після тренування? 5 найгірших ідей

Чим зайнятися після тренування? 5 найгірших ідей

Якщо ви плануєте звести нанівець всі зусилля або взагалі нашкодити здоров’ю, обов’язково скористайтеся нашими шкідливими порадами

Витирайтеся рушником, який ви стелили на тренажери

Чим зайнятися після тренування? 5 найгірших ідей 1

Уявіть, скільки людей ці самі тренажери бачили до вас. Спітнілих, та ще й не завжди чистих і здорових. Теж саме з одягом: на вологій тканині активно розмножуються бактерії. Якщо не хочете спровокувати акне або підхопити інфекцію, беріть з собою другий рушник, приймайте душ і переодягайтесь після тренування.

Голодувати

Чим зайнятися після тренування? 5 найгірших ідей 2

Ви тільки що витратили купу енергії, і тепер її потрібно заповнити. Так, навіть якщо ваша мета – схуднути. Інакше від ваших старань в залі не буде ніякої користі для фігури: без їжі ви будете втрачати м’язи.

Ще одна крайність – відразу після тренування бігом бігти до холодильника і з’їдати все, що бачиш. Переїданням ви швидко заміните все, що витратили: а для схуднення потрібен дефіцит калорій.

Продовжуйте навантажувати м’язи

Коли ви зневоднені і виснажені, найкраще, що можна зробити – це просто поїсти і відпочити. Чистити двір від снігу, катати дітей на шиї і їхати на каток – відмінний спосіб отримати травму і не дати тілу повноцінно відновитися.Однак і лежати весь день овочем теж не варто: помірна активність прискорить відновлення і допоможе схуднути. А ще це дуже корисно для серця.

Купуйте побільше сумнівних спортивних добавок, і пийте їх після кожного тренування

Чим зайнятися після тренування? 5 найгірших ідей 3

Жироспалювачі, штучно синтезовані амінокислоти, спортивні напої з купою цукру і недоведеною ефективністю – мабуть, це найкращий спосіб витратити купу грошей, не отримати жодного результату і назавжди розчаруватися у фітнесі. А то зовсім отримати який-небудь несподіваний побічний ефект через те, що кілька речовин вступлять в реакцію.

Не пийте воду

Під час тренування (особливо на групових заняттях) не завжди вистачає часу, щоб відновити водний баланс. Тому зробіть це відразу після: зневоднення організму призводить до запаморочення, занепаду сил і зниження ефективності тренувань.Додано: 04/12/19 10:29
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.