Чим зайнятися після тренування? 5 найгірших ідей

Якщо ви плануєте звести нанівець всі зусилля або взагалі нашкодити здоров’ю, обов’язково скористайтеся нашими шкідливими порадами

Витирайтеся рушником, який ви стелили на тренажери

Уявіть, скільки людей ці самі тренажери бачили до вас. Спітнілих, та ще й не завжди чистих і здорових. Теж саме з одягом: на вологій тканині активно розмножуються бактерії. Якщо не хочете спровокувати акне або підхопити інфекцію, беріть з собою другий рушник, приймайте душ і переодягайтесь після тренування.

Голодувати

Ви тільки що витратили купу енергії, і тепер її потрібно заповнити. Так, навіть якщо ваша мета – схуднути. Інакше від ваших старань в залі не буде ніякої користі для фігури: без їжі ви будете втрачати м’язи.

Ще одна крайність – відразу після тренування бігом бігти до холодильника і з’їдати все, що бачиш. Переїданням ви швидко заміните все, що витратили: а для схуднення потрібен дефіцит калорій.

Продовжуйте навантажувати м’язи

Коли ви зневоднені і виснажені, найкраще, що можна зробити – це просто поїсти і відпочити. Чистити двір від снігу, катати дітей на шиї і їхати на каток – відмінний спосіб отримати травму і не дати тілу повноцінно відновитися.

Однак і лежати весь день овочем теж не варто: помірна активність прискорить відновлення і допоможе схуднути. А ще це дуже корисно для серця.

Купуйте побільше сумнівних спортивних добавок, і пийте їх після кожного тренування

Жироспалювачі, штучно синтезовані амінокислоти, спортивні напої з купою цукру і недоведеною ефективністю – мабуть, це найкращий спосіб витратити купу грошей, не отримати жодного результату і назавжди розчаруватися у фітнесі. А то зовсім отримати який-небудь несподіваний побічний ефект через те, що кілька речовин вступлять в реакцію.

Не пийте воду

Під час тренування (особливо на групових заняттях) не завжди вистачає часу, щоб відновити водний баланс. Тому зробіть це відразу після: зневоднення організму призводить до запаморочення, занепаду сил і зниження ефективності тренувань.

Про автора Марічка Павленко 555 Публікації
Блогер, журналіст, автор статей. Закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця.

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар