Головна / Поради / Як перестати відволікатися на телефон: 5 рятівних ідей

Як перестати відволікатися на телефон: 5 рятівних ідей

Неуважність – справжня проблема 21 століття. Бездумні кліки за посиланнями, максимально короткі новини, 15-секундні “сторі” в інстаграмі – все це робить нашу свідомість обривистою і фрагментарною.

Як перестати відволікатися на телефон: 5 рятівних ідей 1

Людина звикає до постійної зміни картинок: тепер вже мало хто може залягти на диван з книгою на кілька годин або підготувати проект за один раз. Телефон ніби сам стрибає в руки: ні-ні, та й перегорнеш стрічку новин. Розповідаємо, як з цим боротися.

Подумайте, чи так важливо те, від чого ви відволікаєтеся?

Зазвичай ми шукаємо, на що переключити увагу, коли намагаємося уникнути чогось некомфортного. Проаналізуйте: чи так цікава книга, яку ви читаєте?

Чи важлива вам людина, під час спілкування з якою вам весь час хочеться заглянути в телефон? Чи не пора, врешті-решт, змінити роботу на більш захоплюючу?

Виміряйте час, протягом якого ви можете працювати без перерв

Як перестати відволікатися на телефон: 5 рятівних ідей 2

А потім поступово збільшуйте його за допомогою таймера. Є навіть спеціальні програми, які будуть відслідковувати ваш прогрес. Вони будуть просити вас прибрати телефон кожен раз, коли ви візьмете його в недозволений час.Увімкніть режим «не турбувати»

Ну або хоча б покладіть гаджет на стіл екраном вниз. Постійно спливаючі повідомлення – один з найбільш відволікаючих факторів. В якості радикального кроку можна взагалі включити авіарежим: тоді навіть у дзвінків і смсок не буде шансу вам перешкодити.

Заблокуйте всі відволікаючі сайти

Як перестати відволікатися на телефон: 5 рятівних ідей 3

Функція «батьківський контроль» потрібна не тільки тим, у кого є діти. Вона стане в нагоді і дорослим. Скористайтеся розширеннями, які заблокують соцмережі, новинні портали, онлайн ігри і т. д.

Виділіть час для відволікання

Не обов’язково повністю віддалятися з соцмереж і назавжди блокувати ігри: просто знайдіть у своєму розкладі час на те, щоб розслабитися. Наприклад, вранці можна перегорнути новинну стрічку, в обід подивитися Інстаграм, ну а на вихідних – засісти на пару годин за онлайн-грою.

Це тільки підвищить продуктивність: ваш мозок буде поспішати з виконанням завдання, щоб скоріше отримати відпочинок.

Ще одна причина перестати витрачати весь вільний час на соцмережі – дослідження вчених з університету Південного Уельсу. Вони припускають, що Facebook, Instagram і Pinterest можуть мати негативний вплив на жіночу самооцінку.

Додано: 03/23/19 9:39
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.