Головна / Хірургія / Чи можна робити пластичну операцію влітку?

Чи можна робити пластичну операцію влітку?

Багато хто впевнений, що літо – той час, коли поголовно всі пластичні хірурги йдуть у відпустку. Чому? Тому що існує переконання, що в спеку пластику робити заборонено. Невідомо, звідки з’явилося судження про те, що літо і пластика несумісні, але факт залишається фактом. Багато хто відмовляється від пластичних операцій в літній період, а роблять це абсолютно даремно.

Чи можна робити пластичну операцію влітку? 1

Якби пластичні операції були офіційно заборонені в спеку, то жителям теплих країн довелося б несолодко. Мало того, що для того, щоб змінити зовнішність, їм би довелося їхати в іншу країну, так ще і відновний період доводилося б проводити далеко від дому. Спробуйте згадати, чи багато ваших знайомих, що живуть в теплих країнах, роблять таким чином.

Якщо число спогадів дорівнює нулю, то виникає цілком закономірне питання: чи так правдиве судження про заборону пластичних операцій влітку? Безсумнівно, відновлювальний період в жарку пору має свої нюанси.

І найважливішими факторами в період реабілітації є не погодні умови, а індивідуальні особливості організму та плани на найближчий час після хірургічного втручання.

Перед будь-якою пластичною операцією необхідна консультація хірурга, однак перед операцією в літній період вона є обов’язковою. Саме на попередній консультації лікар не тільки складе план про ваш загальний стан здоров’я, але і врахує ваші побажання і розповість про правила поведінки в реабілітаційний період.Малоінвазивні операції все більше і більше замінюють класичні, тому на ділі сезонних обмежень набагато менше, ніж багатьом здається. Основну незручність може заподіяти компресійна білизна, яку необхідно носити після хірургічного втручання.

В основному вона передбачається після таких операцій, як маммопластика, пластика живота, бодіскульптурування. Незручності влітку можуть виникнути через дискомфорт, який в першу чергу пов’язаний зі спекою. Однак все можна вирішити, наприклад надмірну пітливість можна прибрати за допомогою більш активної особистої гігієни.

Також, наприклад, після лазерного шліфування та інших процедур не можна перебувати під прямими сонячними променями. Для любителів поніжитися на сонечку це може стати величезною проблемою. Однак нагадуємо, що надлишок прямих сонячних променів небезпечний і для тих людей, які не робили пластичну операцію.

Незважаючи на поширений міф про те, що «влітку період реабілітації триває довше», плюсів у такому хірургічному втручанні більше, ніж мінусів. Наприклад, відсутній стрес, пов’язаний з різким перепадом температур. Взимку організм при виході з теплого приміщення на мороз піддається додатковому стресу, якого легко можна уникнути влітку.

По-друге, невеликий вплив сонячних променів (ми зараз не говоримо про засмагу) сприяє сприятливому впливу на весь організм в цілому. Природній достаток фруктів, ягід сприяє насиченню всього організму необхідними вітамінами. Ну і, нарешті, літо – пора відпусток і відпочинку. У спокійній обстановці, без зайвого робочого стресу, відбудовний період може пройти в рази швидше. Адже спокій в робочих буднях забезпечити практично неможливо.

Існує перелік операцій, які рекомендується робити в літній період. В першу чергу варто згадати, звичайно ж, ринопластику. Взимку після пластики носа можна підхопити не тільки запалення слизової, але і інші захворювання. Єдиним мінусом корекції носа влітку є неможливість носити сонячні окуляри протягом першого місяця після операції. Справа в тому, що окуляри можуть здавлювати перенісся, а в відновлювальний період таке ні до чого. Однак якщо ви прекрасно обходитеся без цього літнього аксесуара, то проблема вирішується сама собою.Однак в реабілітаційний період після іншої операції сонячні окуляри стають абсолютно незамінними. Звичайно ж, мова йде про блефаропластику. Сонячні окуляри не тільки приховають наслідки операції в перші дні, але і захистять від прямих сонячних променів в період відновлення.

Якщо ви запланували відпочинок на морі восени або взимку, то літній період стає чудовим часом для того, щоб зробити мамопластику. До відпустки реабілітаційний період підійде до кінця, а вітаміни і природний ультрафіолет тільки допоможуть прискорити процес відновлення.

Отже, основними вимогами у відновний період після пластичної операції влітку є:

  • Помірне перебування на сонці, обов’язкове використання сонцезахисних кремів, уникнення прямих сонячних променів.
  • Збільшення особистої гігієни, відпочинок, вживання природних вітамінів.
  • Дотримання абсолютно всіх рекомендацій фахівця.
 

Головним правилом при операції в літній період є вміння орієнтуватися на особливості власного організму. Якщо ви добре переносите спеку і не звалюється з грипом при одній думці про включений кондиціонер – значить, особливих проблем після операції виникнути не повинно.

У будь-якому випадку в першу чергу необхідно проконсультуватися з фахівцем. Саме він підкаже, на які особливості, пов’язані з відновленням, потрібно звернути увагу саме вам. І тоді ніяка спека не буде Вам страшна.Додано: 08/5/19 9:52
Категорія: Хірургія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.