Головна / Поради / Як звичка пити пиво перед телевізором впливає на мозок

Як звичка пити пиво перед телевізором впливає на мозок

Чіпси, пиво і футбол. Або хокей. А, може, біатлон? Вид спорту може бути будь-яким, але положення тіла (на дивані) і алкогольний супровід у багатьох залишаються незмінними.

Зрозуміло, що алкоголь в будь-якому вигляді — це погано. І точно так само зрозуміло, що посиденьками перед телевізором з алкогольними напоями, навіть якщо це «всього одна баночка пива», краще не зловживати.

Як звичка пити пиво перед телевізором впливає на мозок 1

Але якщо ви не збираєтеся відмовлятися від такого проведення часу, у вас все ще залишається можливість нехай трохи, але знизити ризики.

Перш за все, переконайтеся, що перегляд матчів в компанії алкоголю не заважає вам висипатися. Тому що якщо це відбувається часто, це, очевидно, впливає на ваш сон. А слідом за ним – на когнітивну функцію, провокуючи сплутаність свідомості, сповільнену реакцію, і так далі, тощо. Рішення — влаштовуйте такі посиденьки якомога рідше і не закінчуйте їх під ранок, якщо завтра вам рано вставати.

Крім того, не забувайте про спорт (тільки не разом з алкоголем!). Якщо у вас є шкідливі звички — а пивний алкоголізм (ну, або те, що йому передує) якраз з таких — важливо включати в режим дня як можна більше фізичної активності, яка, за даними досліджень, допомагає мозку генерувати нові клітини (запускати процес, відомий як нейрогенез). Швидше за все, в кінцевому підсумку це призведе до того, що від не найкорисніших звичок ви відмовитеся. І хіба це не здорово?Якщо ви звикли дивитися футбол тільки з пивом, але без друзів, перегляньте свій підхід до дозвілля. Тому що краще б, якщо чесно, без пива, але з друзями. Дослідження одне за іншим показують, що комунікація знижує ризик депресії, покращує настрій і позитивно позначається на здатності організму протистояти стресам (а це вже повноцінний вплив на показники здоров’я).

Ну, і найпростіше — вибирайте правильні закуски. Зрозуміло, що чіпси і сухарики ніби створені для таких заходів, як футбольні і хокейні матчі, але проблема в тому, що в них повно непотрібних вам жирів і натрію, в той час як їх поживна цінність прагне до нуля. Овочі, фрукти, нежирний сир, хумус і саморобні грінки (без солі, але зі спеціями) — ось те, що оптимізує «раціон вболівальника».

Хоча, будемо справедливі, щоб дійсно зменшити ризики, пов’язані з алкоголем, пиво має бути безалкогольним. А ще краще, якщо воно буде соком.Додано: 08/29/19 9:44
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.