Головна / Поради / Проткнула наскрізь: чому небезпечно ковтати риб’ячі кістки

Проткнула наскрізь: чому небезпечно ковтати риб’ячі кістки

Житель Японії потрапив до лікарні після того, як випадково проковтнув риб’ячу кістку. Він був доставлений у відділення екстреної допомоги з сильними болями в животі.

Проткнула наскрізь: чому небезпечно ковтати риб'ячі кістки 1

Лікарі виявили, що біль локалізована в нижній частині живота, а також виявили, що у пацієнта підвищена температура. Медики поговорили з чоловіком і він розповів, що незадовго до того як у нього з’явилися неприємні симптоми, він їв рибу жовтохвоста.

Комп’ютерна томографія черевної порожнини показала, що тонкий кишечник чоловіка був проткнутий голкоподібним тілом. Лікарі зробили висновок, що це була маленька риб’яча кістка.

Для того, щоб витягти її, потрібна була операція – в її ході медики витягли кістку довжиною 2 см. Медикам довелося також видалити і фрагмент тонкого кишечника.

Для запобігання інфекції лікарі призначали курс антибіотиків: відновлення пройшло без ускладнень і вже через 8 днів 73-річного пацієнта виписали з лікарні.Незважаючи на те, що люди досить часто ковтають риб’ячі кістки, пошкодження внутрішніх органів відбувається всього у 1% пацієнтів.

Зазвичай такі сторонні тіла проходять по шлунково-кишковому тракту без будь-яких затримок і зупинок.

Люди, які користуються зубними протезами, ковтають риб’ячі кістки частіше, ніж решта — це пов’язано з тим, що вони погано відчувають присутність кісток у роті. Крім того, до групи ризику входять діти і літні люди.Додано: 09/1/19 9:58
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.