Головна / Поради / Йдемо в басейн: як захистити шкіру від хлорки

Йдемо в басейн: як захистити шкіру від хлорки

Хлор потрібен для того, щоб вода залишалася чистою: це один з найдешевших протибактеріальних засобів. Однак вона не йде на користь здоров’ю. Хлорка дратує і сушить шкіру: професійні плавці часто страждають від потрісканих п’ят, екземи і відшарування нігтів. Розповідаємо, як всього цього уникнути.

Йдемо в басейн: як захистити шкіру від хлорки 1

Систематично доглядайте за шкірою

Зволожуйте її кожен раз, як прийміть душ: потрібно створити хороший запас вологи в дермі. Тоді шкіра зможе справлятися з проблемами сама.

Прийміть душ

Йдемо в басейн: як захистити шкіру від хлорки 2

Але не гарячий, він розпарює шкіру і розкриває пори. Нам же, навпаки, потрібно їх закрити: тоді шкіра буде не так чутлива до хлорованої води.

До того ж, хлор може вступити в хімічну реакцію із залишками косметики і спровокувати алергію. Краще змити.Одягайте шапочку і окуляри для плавання

Йдемо в басейн: як захистити шкіру від хлорки 3

Це захистить волосся, очі і ніжну шкіру повік. Шапочка особливо потрібна блондинкам: є ризик отримати зелений відтінок волосся.

Якщо ж під рукою її немає або вам ну дуже потрібно бути в басейні красивою, просто намочіть волосся в душі. Так вони будуть менш активно вбирати хлор.

Після плавання ще раз прийміть душ

Потрібно обов’язково змити з шкіри знезаражувальні речовини. Найкраще використовувати м’який гель або крем для душу, а після – нанести на тіло зволожуючий засіб. Це можуть бути професійні засоби зі спеціалізованих лінійок для тих, хто ходить в басейн. Вони добре знімають роздратування, почервоніння і стягнутість.

Виперіть купальник і рушник

І не просто прополощіть, а використовуйте порошок. Інакше від хлору не позбутися.

Змініть басейн, якщо в ньому сильно пахне «хімією»

Сама хлорка практично не пахне. Різкий запах в басейнах з’являється через хлораміни – речовини, які утворюються при з’єднанні хлору з іншими елементами. В реакцію можуть вступити частинки кремів, мила, поту і т. д.

Стійкий запах – це сигнал, що воду обробляють не надто ретельно. А, значить, в такому басейні можна чим-небудь заразитися.

Додано: 07/11/19 10:32
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.