Головна / Поради / Яка частина яблука найкорисніша? Відповідь дає наука

Яка частина яблука найкорисніша? Відповідь дає наука

Яблука — широко доступні і улюблені багатьма фрукти. Крім варіантів на будь-який смак (солодких або з кислинкою, твердих або м’яких), вони володіють вражаючою поживною цінністю за рахунок вітамінів і волокон.

Яка частина яблука найкорисніша? Відповідь дає наука 1

Але ви коли-небудь замислювалися, яка частина яблука найкорисніша?

Нове дослідження, опубліковане в журналі Frontiers in Microbiology, показало, що найбільше корисних для кишечника (та й взагалі) бактерій міститься в насінні і м’якоті.

Таким чином, поширене твердження про те, що вся користь яблук зосереджена в шкірці, було оскаржене.До речі, дослідники також подивилися, чи є різниця в бактеріальному “наповненні” яблук, які продають в супермаркеті, і яблук, які пропонують на фермерських ринках.

Так з’ясувалося, що хоча всі яблука містять приблизно однакову кількість бактерій (близько 100 мільйонів на 140 грамів яблук), бактерії у фермерських яблуках можуть бути дещо кращі для нас.

“Свіжозібрані яблука містять значно більш різноманітне, більш рівномірне і чітке бактеріальне співтовариство”, — коментує Medical News Today провідний автор дослідження Габріель Берг (Gabriele Berg). І додає, що ця різноманітність сприяє обмеженню росту патогенних бактерій, включаючи кишкову паличку і шингели.

Резюмуючи: ви можете зрізати шкірку з яблук, якщо вона вам не подобається, але повинні купувати місцеві та сезонні яблука, коли є така можливість.Додано: 08/15/19 10:40
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.