Головна / Поради / Як впоратися з приливами під час менопаузи?

Як впоратися з приливами під час менопаузи?

Близько 70% жінок у віці від 40 до 55 років стикаються з приливами: найчастіше вони виникають раптово, заважають спати і взагалі вести нормальний спосіб життя. Розповідаємо, як з ними впоратися.

Що таке приливи?

Як впоратися з приливами під час менопаузи? 1
Один з проявів гормональної перебудови організму жінки. Під час припливу з’являються відчуття жару в верхній частині тіла, почервоніння на обличчі і грудях, збільшується потовиділення і частішає серцебиття. В деяких випадках можливі навіть запаморочення, відчуття тривоги, задишка і слабкість.

Як довго може тривати прилив?

Близько трьох хвилин. Однак іноді симптоми можуть тривати і до півгодини, а потім змінюватися ознобом.

Чому він з’являється?

Під час менопаузи зменшується вироблення гормону естрогену, мозок намагається стимулювати його вироблення самостійно і змушує організм “ганяти” кров по тілу: судини розширюються, серце починає битися частіше, з’являється жар.

Які ще симптоми клімаксу існують?

Найпоширеніші — це сухість піхви і перепади настрою. Також може знизитися лібідо і розвинутися проблеми зі сном.А чому жінки під час менопаузи повніють?

Естрогени накопичуються в жировій тканині. В надії на нові порції гормону, організм починає відкладати жир.

Як впоратися з приливами під час менопаузи? 2

Чи потрібно це лікувати?

Ні, клімакс — природний стан жіночого організму. Гормони самостійно прийдуть в норму, і всі неприємні симптоми зникнуть.

Що робити, якщо приливи псують якість мого життя?

Можна звернутися до гінеколога і пройти курс гормональної терапії. Зараз гормони бувають у вигляді комбінованих оральних контрацептивів, пластирів, вагінальних кілець, кремів і навіть внутрішньоматкових спіралей. Таке лікування допоможе позбутися як від приливів, так і від інших симптомів менопаузи — але потрібно обов’язково обговорити його з лікарем, а також зважити всі ризики і переваги.Додано: 10/4/19 9:40
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.