Головна / Поради / Як таргани в квартирі шкодять вашому здоров’ю

Як таргани в квартирі шкодять вашому здоров’ю

Таргани в будинку або квартирі — історія, погодьтеся, не найприємніша. Але ви, можливо, не знали, що таргани здатні нашкодити не тільки вашому емоційному, але і вашому фізичному здоров’ю.

Як таргани в квартирі шкодять вашому здоров'ю 1

Ось гарна новина: таргани не можуть кусати людину або домашніх тварин. По-перше, у них немає для цього причин. По-друге, навіть якщо б якийсь окремий тарган на вас сильно розлютився, у нього б нічого не вийшло, тому що прокусити шкіру людини — завдання не з легких.

А от погана новина: все це не означає, що таргани нічим нам не загрожують. Тому що список потенційних небезпек, які несуть в собі ці комахи, насправді досить великий.

Почнемо з того, що в кишечнику і травній системі тарганів дуже багато мікробів. Якими вони, що логічно, рано чи пізно будуть випорожнюватися. Як і у випадку з людським мікробіомом, одні з організмів будуть безпечними, а інші не дуже. І хоча досі жоден спалах не був пов’язаний виключно з тарганами, відомо, що комахи переносять сальмонелу і вірус поліомієліту.

Ще одна серйозна проблема з тарганами полягає в тому, що таргани, як правило, мешкають у ванній і на кухні, де їм достатньо води. І коли ви зберетеся їх труїти (а ви, можна бути впевненими, зберетеся), тарган може пробігтися своїми токсичними лапками по посуді або навіть їжі.Нарешті, таргани виробляють масу алергенів, багато з яких впливають на людину. І чим частіше ви піддаєтеся впливу цих алергенів, тим вищий ризик астматичної реакції.Додано: 11/15/19 10:15
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.