Головна / Стоматологія / Відбілюючі пасти: за і проти, як правильно користуватися

Відбілюючі пасти: за і проти, як правильно користуватися

Сучасні відбілюючі пасти розрізняються не стільки ефектом відбілювання, скільки мірою агресивності по відношенню до емалі зубів.

Але коли ми вибираємо пасту в магазині, ми зазвичай не думаємо про це, правда? І тут виникає проблема, оскільки тоді не дуже зрозуміло, яка паста і кому підходить.

Відбілюючі пасти: за і проти, як правильно користуватися 1

На щастя, експерти знають відповіді на будь-які питання. Ми звернулися за допомогою до головного лікаря стоматологічної клініки.

В принципі, ефект відбілювання досягається завдяки хімічному, саме хімічному, впливу на тверді тканини зуба (емаль), за рахунок того, що активні хімічні речовини пасти вступають в реакцію з поверхнею емалі.Але ми не повинні забувати, що поверх емалі на зубах лежить зубний наліт, який так само має свій жовтий колір і його, наліт, можливо прибрати тільки механічно, щіткою і абразивними частинками, що входять до складу пасти.

Відбілююча зубна паста повинна включати в себе 2 активних компоненти: хімічний і абразивний.

Один з основних критеріїв вибору відбілюючої пасти повинен бути представлений на упаковці – це коефіцієнт абразивності або RDA, якщо планується регулярне використання пасти, RDA не повинен перевищувати 80.

Зубні пасти з підвищеним коефіцієнтом використовуються 1-3 рази в тиждень при сильній пігментації і здатні видалити м’які зубні відкладення і зубні бляшки невеликого розміру. Використання таких паст можливо в поєднанні зі звичайними або відбілюючими, чий RDA не перевищує 75.

Третім компонентом є зубна щітка.

Дуже важливі-жорсткість щетини щітки і час в тривалості якого ми чистимо конкретну ділянку зубного ряду. Адже якщо ми простежимо за собою під час чищення то побачимо, що десь ми тремо довше, а десь щітка з пастою лише прослизає по поверхні.Дослідження показали, що середня тривалість чищення зубів ручною зубною щіткою становить 20-30 секунд, електричною щіткою 35-40 секунд, а ультразвуковою близько 50 секунд. (Я користуюся ультразвуковою).

Важливий і раціон нашого харчування, вірніше куріння, чай, кава і т. п.
Чим їх більше, тим більш агресивними повинні бути компоненти нашої пасти. Але не варто забувати і про принцип золотої середини: якщо ми будемо старатися з тривалістю або з силою тиску під час чищення, то ми ризикуємо механічно пошкодити нашу емаль і це призведе до інших негативних результатів.

Рецепт підбору відбілюючої пасти простий — ефект не залежить від ціни і від виробника. Всі ми індивідуальні, і значить відбілюючу пасту кожен підбирає шляхом використання і спостереження за результатом.

Головне розуміти, що час присутності пасти зі щіткою в роті становить максимум хвилину. Багато вона там встигне за цей час?

Так що важливі всі фактори, плюс, розуміння, що глобально відбілити зуби може тільки лікар-стоматолог, а відбілюючі зубні пасти дозволяють нам щодня ефективно прибирати результати наших шкідливих звичок на поверхні зубів.Додано: 11/25/19 11:01
Категорія: Стоматологія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.