Головна / Поради / Прощавай, жир: розвінчуємо міфи про ліпосакцію

Прощавай, жир: розвінчуємо міфи про ліпосакцію

Ліпосакція – одна з найбільш затребуваних пластичних операцій у світі, але в той же час навколо неї найбільше дурних міфів. Виправляємо цю несправедливість.

Після ліпосакції шкіра обов’язково стане в’ялою

Зовсім ні: якщо ви молоді і здорові, процедура на неї ніяк не вплине. А ось старшим пацієнтам може знадобитися підтяжка – але і тут багато чого залежить від виду ліпосакції, локалізації, а також індивідуальних особливостей пацієнта.

Прощавай, жир: розвінчуємо міфи про ліпосакцію 1

Ліпосакція може мене змінити

Це сильно сказано: на операційному столі бажано прибрати не більше 4-6 л жиру. Інакше ви втратите багато крові, рельєф шкіри стане нерівним, а реабілітація пройде дуже важко. Тому ліпосакцію зазвичай використовують не для схуднення, а для боротьби з конкретною проблемною зоною: тією, що стійка до фізичних навантажень і дієти.

Це не вважається операцією

Це нескладна, але все ж операція. Ступінь її тяжкості залежить від зони відкачування: якщо пацієнт позбавляється від другого підборіддя, то він може йти додому вже в той же день. Якщо ж оперувався велику ділянку, доведеться залишитися в лікарні на пару діб.Ліпосакція проходить швидко

Насправді в середньому операція займає від одної до чотирьох годин. Для порівняння, зі збільшенням грудей хірурги зазвичай справляються за 40-90 хвилин.

Прощавай, жир: розвінчуємо міфи про ліпосакцію 2

Це спосіб миттєво позбутися від жиру

На жаль, щоб побачити результати, доведеться почекати. Доки не спаде набряк, свою нову фігуру ви оцінити не зможете – а це може зайняти до декількох тижнів і навіть місяців. Тому потрібно ретельно все зважити: можливо, цей час краще витратити на роботу над харчовими звичками і заняття спортом?

Після операції неможливо поправитися знову

Дуже навіть можливо: жирова тканина прекрасно відновлюється. Якщо після ліпосакції не почати стежити за харчуванням, ваша фігура швидко повернеться до вихідних параметрів.

У цієї процедури немає протипоказань

Є: діабет, варикозне розширення вен, погане згортання крові, онкологічні та серцево-судинні захворювання. Тому перед операцією вам доведеться пройти обстеження – якщо в організмі щось не так, в ліпосакції вам можуть відмовити.

Через ліпосакцію шкіра часто стає горбистою

Таке можливо тільки через помилку лікаря: рельєф шкіри зміниться, якщо він занадто сильно травмує м’які тканини. Тому так важливо вибрати перевірену клініку і хірурга з бездоганною репутацією.

Додано: 11/16/19 10:09
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.