Головна / Дерматологія / Передові технології омолодження шкіри

Передові технології омолодження шкіри

Чотири салонні процедури, які зроблять вашу шкіру гладкою, пружною і здоровою, а також зменшать візуальні ознаки старіння.

«Раніше візит до косметолога складався з масажу і нанесення різних професійних засобів. Сьогодні ж є величезна кількість процедур і технологій, які роблять шкіру молодою і красивою. Косметолог Трейсі Мартін спеціалізується на салонних процедурах догляду для обличчя і тіла, в тому числі самих передових і прогресивних», — говорить відомий голлівудський візажист і автор бестселера «Lifestyle. Секрети Боббі Браун».

«У своїй роботі я використовую багато новітніх технологій, наприклад, світлодіоди різних кольорів, залежно від потреб шкіри конкретної людини (червоні підтягують і підвищують енергію, помаранчеві допомагають при зморшках, а сині борються з акне), а ще — мій фірмовий апарат.

Це косметологічний диво-прилад, який за допомогою струмів помірного напруження підтягує і скульптурує обличчя, — пояснює Мартін. — Однак руками я теж працюю, і мені здається, що саме цей цілющий дотик теплої людської руки відрізняє мою роботу від звичайних «холодних» дерматологічних процедур».
Передові технології омолодження шкіри 1

Процедури, які зроблять шкіру молодою і красивою

Світлодіодна терапія (LED-терапія)

Абревіатура LED light-emitting diode — «світловипромінюючий діод», або скорочено світлодіод. LED-процедури безболісні, неінвазивні і, на відміну від лазера, не вимагають періоду відновлення. Вони навіть можуть позначитися на настрої: наприклад, дослідження показали, що лікування світлодіодами ефективне при сезонному афективному розладі — «зимовій депресії, викликаній браком сонячного світла.Біологи виявили, що під впливом світлодіодів червоного кольору клітини відтворюються на 150-200% швидше. Світло підвищує кількість енергії всередині клітин (яка міститься там у вигляді аденозинтрифосфату, або АТФ), а це прискорює процес відновлення.

Для тих, хто хоче зупинити і зменшити ознаки старіння, кращі варіанти — світлодіоди червоного і оранжевого кольорів.

Терапія за допомогою червоних світлодіодів може поліпшити зовнішній вигляд шкіри, вона буде виглядати більш молодою, гладкою, пружною і здоровою, і прискорити процес відновлення і знизити запалення після більш інвазивних косметологічних процедур.

Пульсуюче помаранчеве світло, як виявилося, зменшує зморшки і дезактивує «ферменти стресу» — матриксні металопротеїнази, які викликають зморшки, втрату пружності та явні ознаки пошкодження сонячними променями, наприклад, бурі пігментні плями.

«Зарядити» клітини шкіри можна приблизно за хвилину, а потім вони будуть виробляти більше колагену і еластину, в результаті чого шкіра поступово стає гладкою і сяючою. Дослідження показали, що світлодіоди синього кольору мають дивовижну здатність вбивати бактерії, що викликають акне, в тому числі пропіонову бактерію акне (Propionibacterium acnes).

Зазвичай істотних змін і накопичувального ефекту вдається домогтися за 6-8 процедур, хоча, як звичайно, все залежить від стану здоров’я, раціону, кольору і відтінку шкіри, віку і способу життя загалом.Дуже ефективне поєднання синього кольору, який знищує бактерії, з подальшою дією відновлюючого червоного світлодіода.

Передові технології омолодження шкіри 2

Мікроструми

При правильному використанні високотехнологічне обладнання, що працює з використанням мікрострумів — як, наприклад, Resculptor, — здатне підтягнути, ущільнити і зробити чіткішою лінію підборіддя і скул і знизити набряклість і синюшність під очима.

Є відмінні процедури для обличчя і тіла, де поєднуються світло і струм: обидва підвищують енергію в зоні впливу, стимулюючи шкіру, яка в результаті стає молодою, гладкою і пружною.

Мікродермабразія

Мікродермабразія — це, по суті, процедура ексфоліації і оновлення шкіри, яка робить її більш свіжою, для чого видаляється верхній шар відмерлих клітин і забруднень за допомогою насадки апарату або потужного потоку кристалів оксиду алюмінію.

Кисень

Відновлюючі властивості кисню повернуть шкірі еластичність. Кисневі процедури, під час яких кисень доставляється в шкіру за допомогою насадки апарату або у вигляді сироватки, стають все більш популярними, вони допомагають зробити шкіру гладкою і пружною.Додано: 07/2/18 9:18
Категорія: Дерматологія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.