Операція по збільшенню статевого члена: зважуємо «за» і «проти»

Кожен рік у світі роблять близько 8,5 тис операцій по збільшенню статевого члена. Розповідаємо, чим ризикнули і що отримали натомість всі ці чоловіки.

Як все відбувається?

Те, що ви бачите у себе між ніг – це ще не весь пеніс. Частина його знаходиться всередині тіла, в лобковій зоні. І ця частина не маленька: від очей приховано приблизно стільки ж плоті, скільки видно зовні. Під час операції її дістають і фіксують ближче до поверхні. Шкіру для цього знімають, а потім натягують назад – благо вона легко розтягується. Цією операцією можна збільшити довжину на 2-5 см.

Якщо ж вас більше цікавить товщина, то лікарі можуть запропонувати ін’єкції гелю, власного жиру і синтетичних пластин. Це може додати 1 см в об’ємі. Потрібно більше? Є і така процедура: на операційному столі пеніс обгортають клаптем шкіри з підшкірним жиром. Його візьмуть з вашої власної сідниці. Якщо ж і цього недостатньо, можна пересадити шматок м’яза.

І що я отримаю?

Впевненість у собі. Від цього нікуди не дінешся: великий пеніс в нашому суспільстві вважається чимось почесним.
Надійність. Якщо ви зважитеся на повноцінну операцію, можете бути впевнені: результати збережуться на все життя.
Можливість займатися сексом при микропенісії. Для чоловіків, у яких розмір статевого члена не більше 5 см, операція – єдиний спосіб почати інтимне життя.

А які мінуси?

Біль, наркоз і тривалий реабілітаційний період. Про секс доведеться забути як мінімум на пару місяців. А ще лікар може призначити різні неприємні процедури після операції. Наприклад, для того щоб член не втягнувся назад, потрібно носити екстендер по 8 годин на добу.
Сумнівна перевага в ліжку. У США опитали менеджерів секс-шопів: виявилося, що найкраще продаються штучні фалоси довжиною 13 см.
Ціна. Найдорожче коштує пересадка м’язової тканини для збільшення діаметру. Якщо це те, що вам потрібно, приготуйтеся заплатити до 4000 євро.

Лікар може відмовити в операції. Таке трапляється рідко, але все ж трапляється.
Серйозні ризики для здоров’я – і це головний аргумент «проти». Ось чим загрожує невдала операція:
Кровотечі при сечовипусканні
Біль під час ерекції
Зменшення чутливості
Деформація пеніса
Інфекції та рубцювання
Омертвіння тканини, введеної для збільшення діаметру
Втрата потенції
Лікарі попереджають, що збільшення пеніса – ризикований крок, і вирішуватися на нього потрібно в крайніх випадках.

Про автора Марічка Павленко 429 Публікації
Блогер, журналіст, автор статей. Закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця.

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар