Головна / Поради / Молочні коктейлі і правда можуть відновити м’язи після тренування?

Молочні коктейлі і правда можуть відновити м’язи після тренування?

Якщо ви звикли випивати молочний коктейль після тренування, щоб відновити м’язовий тонус, то сміливо можете припиняти це робити.

Молочні коктейлі і правда можуть відновити м'язи після тренування? 1

Тому що, як з’ясували вчені, нічого особливого при цьому з м’язами не відбувається.

Експеримент показав, що при споживанні молочних напоїв після активності в залі учасники повідомляли про болі в м’язах і зниження м’язової сили тією ж мірою, що і при споживанні спортивного напою.

Команда дослідників з Університету Лінкольна (University of Lincoln) вирішила подивитися, наскільки ефективні молочні доповнення, які фізично активні люди нерідко «приймають» до і після кожного тренування, для відновлення м’язів.В експерименті прийняли участь 30 чоловіків у віці від 20 до 30 років, кожен з яких мав як мінімум річний досвід тренувань з обтяженням. Їх розділили на три групи, де вони після тренування пили або молочний напій, або вуглеводний напій.

Аналіз даних, опублікований в Journal of Human Kinetics, показав, що жоден з молочних варіантів напою не прискорював відновлення м’язової тканини швидше, ніж класичний спортивний напій, насичений вуглеводами.

«Хоча для ефективного відновлення м’язових волокон після інтенсивних силових тренувань необхідні білки і вуглеводи, очевидно, що молочні напої після заняття не дадуть вам більше бонусів», — пишуть автори дослідження.

З іншого боку, вчені помічають, що необхідні більш масштабні дослідження, щоб говорити про щось напевно. Так що експерименти, судячи з усього, тривають.Додано: 11/14/19 10:07
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.