Головна / Поради / Як нові айфони провокують трипофобію

Як нові айфони провокують трипофобію

Після того як Apple презентували нову модель айфона, iPhone 11 Pro, розмови про нього не вщухають. Але, на відміну від попередніх років, в новій версії смартфона є дещо лякаюче.

Так, представники “яблучної” компанії пропонують користувачам не тільки більш тривалу автономну роботу телефону і відразу шість кольорів, але і кілька камер, що забезпечують картинку найвищої якості.

Як нові айфони провокують трипофобію 1

Чому це проблема? Як мінімум тому, що три камери iPhone 11 Pro — справжній кошмар трипофоба.

Нагадаємо, що трипофобія – це боязнь круглих отворів їх скупчень. Вчені думають, що це еволюційний механізм, який допомагав нашим пращурам виживати, оскільки структури з безліччю дірок характерні для отруйних тварин і рослин.Першими про те, що новий айфон може викликати напад трипофобії, заговорили користувачі Twitter. І хоча фобія не є офіційним медичним діагнозом і не включена в Діагностичне і статистичне керівництво психічних розладів, опитування показують, що страх перед кластерними отворами можуть відчувати до 16% людей по всьому світу.

До речі, дослідження 2017 року, опубліковане в Brazilian Journal of Psychiatry, дозволило говорити про те, що те, з чим стикається більшість трипофобів — не стільки страх, скільки огида.

І це створює додаткові труднощі, оскільки зі страхами, як правило, справляються з допомогою експозиційної терапії, коли людина піддається страху (спочатку в невеликих дозах, а потім все в більших) до тих пір, поки не стає нечутливою до нього. Так що якщо мова йде про огиду, спосіб не буде працювати.

Хоча, повертаючись до дизайну iPhone 11 Pro, так ви хоча б заощадите.Додано: 09/26/19 9:34
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.