Головна / Поради / Геморой у чоловіків: знати, не боятися, лікувати

Геморой у чоловіків: знати, не боятися, лікувати

Кажуть, за статистикою, чоловіки страждають від гемороїдальної хвороби в два рази частіше жінок. І це пов’язано з сидячим способом життя і роботою, стресом, вживанням алкоголю, інтенсивним фізичним навантаженням і любов’ю до тривалого сидіння на унітазі.

Геморой у чоловіків: знати, не боятися, лікувати 1

А ось звертатися до лікарів проктологів чоловіки не поспішають. І це зрозуміло: соромно, незручно, само пройде, потрібно лише трохи почекати…, а якщо лікар-жінка, то краще загинути, але туди ні ногою.

Найчастіші скарги у чоловіків, пов'язані з гемороєм:

  • кровотеча під час дефекації;
  • випадання внутрішніх гемороїдальних вузлів.
 

Кровотеча може бути інтенсивною і здаватися, що «заливає» унітаз. Виділення крові, як правило, провокується прийомом алкоголю, фізичним навантаженням, лазнею, сауною, дефекацією щільними каловими масами.А ось з випаданням внутрішніх вузлів, у чоловіків справи йдуть трохи інакше, в порівнянні з жінками. І справа тут в анатомічних особливостях — більш високий анальний канал, що дозволяє тривалий час не помічати випадання вузлів.

Хоча, при заняттях в тренажерному залі, напруженні і тривалому сидінні на унітазі може відзначатися дискомфорт, печіння і відчуття «потягування» в задньому проході, які проходять після довільного стискання сфінктера.

Саме з цієї причини, коли чоловік вирішує піти на прийом до лікаря або його змушує це зробити улюблена жінка, з’ясовується, що консервативна терапія вже неефективна і питання стоїть про операцію.

Крім того, у чоловіків найбільш часто виникає тромбоз зовнішніх гемороїдальних вузлів, особливо після прийому алкоголю або занять в тренажерному залі. І як це часто буває – все несподівано!

Всього цього можна уникнути, якщо звернутися до лікаря при перших проявах гемороїдальної хвороби.

Додано: 09/23/19 10:33
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.