Головна / Поради / Банани на дієті: скільки фруктів і навіщо ви повинні їсти

Банани на дієті: скільки фруктів і навіщо ви повинні їсти

Банани – це не тільки смачно, але ще й дуже корисно. Інша справа, що банани якось не дуже поєднуються з дієтою, вірно? А ось і не вірно.

Хоча вживання бананів не пов’язане з втратою ваги прямо, присутність цих фруктів у раціоні буде корисною для контролю апетиту, зниження кількості цукру в меню і навіть бадьорості. Ну, а як все це працює і що тут обов’язково потрібно враховувати, розповімо прямо зараз.

Клітковина — всьому голова

Банани на дієті: скільки фруктів і навіщо ви повинні їсти 1

За багато бонусів, які дають нам банани, варто дякувати клітковині. У середньому банан містить більше трьох грамів клітковини, в той час як рекомендована добова доза для дорослих становить 25 грамів. Дослідження показують, що існує зв’язок між клітковиною в раціоні і поступовим зниженням маси тіла. І банани, звичайно, не будуть винятком.

Але чому клітковина так працює? По-перше, вона сприяє більш швидкому насиченню, що знижує загальну калорійність раціону. По-друге, організму потрібно більше часу, щоб переварити клітковину, так що почуття голоду теж помітно зменшується.

Огляд на тему, в якому «взяли участь одразу 50 досліджень, показав, що збільшення добового споживання клітковини всього на 14 грамів може призвести до втрати двох кілограмів ваги за чотири місяці без змін в способі життя і харчування. Звучить, погодьтеся, вражаюче.А якщо ви любите незрілі банани (ласкаво просимо в клуб!), то у нас для вас ще трохи позитивних новин. Дослідження дозволяють говорити про те, що зелені банани містять стійкий крохмаль — вуглевод, який сприяє зростанню корисних бактерій в кишечнику в процесі ферментації.

А що ще?

Крім клітковини, банани містять важливі для нормальної роботи всіх систем калій (регулює рівень натрію в організмі, знижує ризик каменів у нирках) і магній (забезпечує функціональність нервової системи, регулює рівень цукру в крові).

Незважаючи на присутність натурального цукру в бананах, вони, як показали дослідження, нешкідливі для пацієнтів з діабетом навіть при щоденному споживанні.

А тим, хто все ще боїться бананів на дієті xthtp їх калорійність (не таку вже велику, якщо подумати), рекомендуємо додавати їх принаймні у сніданок. Причина — енергетичний потенціал бананів, які, як показали дослідження, впливають на витривалість точно так само, як і спортивні напої. Але якщо склад останніх може викликати у фахівців питання, то до фруктів у лікарів немає жодних претензій.Додано: 08/22/19 10:23
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.