Головна / Вагітність / Тест на вагітність: як отримати вірний результат?

Тест на вагітність: як отримати вірний результат?

Експрес-тести на вагітність можна купити в кожному супермаркеті: коштують вони дешево, використовувати їх легко, а ефективність вчені оцінюють в цілих 99%.

Ось тільки незрозуміло: раз тест такий точний, чому в Інтернеті стільки повідомлень про те, що він “збрехав”? Та тому що є кілька правил, про які жінки часто забувають.

Тест на вагітність: як отримати вірний результат? 1

Не можна використовувати прострочені тести

Вони працюють на основі спеціальних речовини, які реагують на рівень ХГЧ в сечі. Цей гормон виділяє плаценту під час вагітності.

Але якщо тест прострочений або його неправильно зберігали, чутливість цих речовин може знизитися. І при використанні вони дадуть негативний результат, навіть якщо ви вагітні.Тести з низькою чутливістю можуть і «не помітити» вагітність

Чутливість позначається числами: 10, 20, 25, 30. Цю інформацію завжди можна знайти на упаковці або уточнити у фармацевта. Чим нижче цифра, тим нижче рівень ХГЧ, який тест може вловити. І тим більш точний буде результат.

Зазвичай чутливі тести коштують дорого. Дешеві ж можуть не вловити гормон на ранніх термінах вагітності і показати одну смужку.

Їх потрібно робити вранці

Після ночі сеча більш концентрована, і ХГЧ в ній теж більше.

Не варто пити багато води

Тест на вагітність: як отримати вірний результат? 2

Рідина розбавляє сечу і знижує в ній рівень ХГЧ. Тому напередодні ввечері краще себе обмежити.

Якщо ви приймаєте деякі препарати, вам буде потрібен лабораторний тест

Діуретики, снодійні, транквілізатори, антиконвульсанти, антигістамінні та ліки від безпліддя, до складу яких входить ХГЧ – всі ці препарати можуть вплинути на результат.

Немає особливого сенсу робити тест раніше першого дня затримки

Тест на вагітність: як отримати вірний результат? 3

Не забувайте: зачаття настає не в той момент, коли ви зайнялися сексом, а через кілька тижнів. Сперматозоїд повинен встигнути дістатися до яйцеклітини, а яйцеклітина – перейти в матку і там прикріпитися. Тому для точного результату зробіть тест в день, коли повинна початися менструація.Існують і тести на ранню вагітність: їх можна робити за п’ять днів до початку циклу. Проте результат не буде точним, і потім все одно доведеться повторювати процедуру.

Існують хвороби, які можуть “викликати вагітність”

Пухлина яєчників, проблеми з нирками і сечовим міхуром – все це може дати хибнопозитивний результат. Не затягуйте з візитом до гінеколога. Тільки лікар зможе сказати напевно: вагітні ви або ж вам потрібні додаткові обстеження.Додано: 01/29/19 9:51
Категорія: Вагітність

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.