Головна / Поради / Хвороби нирок — ознака постійного страху

Хвороби нирок — ознака постійного страху

Китайська медицина побудована на ідеї, що в людському організмі все взаємопов’язано, а хвороби безпосередньо пов’язані з емоційним станом. Наприклад, емоція страху супроводжує захворювання нирок. Вірно і зворотне твердження: якщо хворі нирки, людина може відчувати постійний страх. Впоратися з проблемою допоможе вправа, яку потрібно виконувати щодня.

Хвороби нирок — ознака постійного страху 1

Розуміння того, що емоція страху пов’язана зі станом нирок, вже може допомогти. Коли ми хворіємо, це, звичайно, викликає різні побоювання. Але якщо хвороба торкнулася нирок, стан переляку може прогресувати, здавалося б, на рівному місці. Навіть при звичайному циститі. Чим яскравіше ми переживаємо негативну емоцію, тим сильніше вона впливає на здоров’я. Виходить замкнуте коло: ми хвилюємось, це викликає страх, страх ускладнює та затягує процес одужання. Просто знайте: вам страшно, тому що цю емоцію «генерують» нирки.

Ця ідея сама по собі буде діяти як заспокійливе. І цю думку варто було б донести до рідних, щоб вони перестали розповідати страшилки про свої особисті пієлонефрити, а просто поспівчували б, коли це необхідно.

Вірна і зворотна закономірність: якщо страх стає регулярним гостем і навіть друзі почали натякати, що ви побоюєтеся неіснуючих напастей, є привід звернутися не тільки до психолога, але і перевірити фізичне здоров’я. У тому числі здати аналіз сечі, щоб переконатися у відсутності урологічних діагнозів.

Канали оздоровлення

Всі захворювання нирок і сечовивідних шляхів потрібно лікувати під контролем фахівця. Але крім цього я пропоную освоїти прості акупунктурні прийоми, які активізують енергію по каналах нирок.Що це означає? Нічого містичного: у китайській традиційній медицині є поняття енергії «ци» — життєвої сили. У трактатах пишуть, що ци циркулює по тілу по спеціальних каналах. У тілі їх кілька: наприклад, канал нирок починається від центру стопи і піднімається по ногах вгору до області нирок.

По ходу цього каналу є активні точки, які допомагають енергії активніше циркулювати і живити нирки:

  • Геометричний центр стопи. Щоб знайти цю точку, рухайтеся від простору між другим і третім пальцем стопи вниз. Натискайте точку за точкою, поки не знайдете особливо чутливу точку. Це вона і є!
  • Центр гомілки. Від п’яти піднімайтеся вздовж центру ікри вгору, акуратно натискаючи точку за точкою, поки приблизно в центрі не виявите значно більш чутливу зону. Вона вам і потрібна.
  • Робіть масаж цих точок на обох ногах, акуратно натискаючи на них обертальними рухами: 6 раз сильно, 6 разів з меншим тиском. Повторіть цикли натискань 4-5 разів за один сеанс.
 
Хвороби нирок — ознака постійного страху

Вправа для нирок

Це вправа з курсу «Синьшень» — цигун для хребта. Освоїти весь комплекс можна на уроках, а поки — зробіть вправу і оцініть, наскільки вона впливає на емоційний фон.

Чим більше ви концентруєтеся на кожному русі, тим розслабленіші вони виходить, тим тихіше і спокійніше стає всередині:

  • Встаньте рівно, руки зігнуті в ліктях, долоні дивляться вгору.
  • Підніміть ліву ногу: вона зігнута в коліні так, що стегно буде розташовано паралельно підлозі, а гомілка — під кутом 90 градусів. Обертайте стопою назовні.
  • Нога опускається вниз: носок ніби вказує на щось перед собою на підлозі, обертання назовні, м’яко і розслаблено. У цій позиції коліно випрямлене, тому обертання стопою віддається обертанням в тазостегновому суглобі. З кожним новим обертанням розслабляйте тазостегновий суглоб все сильніше і сильніше, як ніби ви зачерпуєте щось стопою і відправляєте це нагору, через кульшовий суглоб до нирок.
  • Поміняйте ногу і повторіть обертання назовні: спочатку нога зігнута в коліні, потім випрямляється.
  • Повторіть ту ж вправу, тільки з обертанням стопи всередину.
  • Зверніть увагу: обертання має бути м’яким, в рамках природної рухливості. Секрет успіху не стільки в амплітуді руху, скільки в м’якому переведенні уваги, яким ви занурюєтеся в кожне обертання, і візуалізації процесу — як ви зачерпуєте щось стопою і переносите це нагору до нирок.
 

Додано: 09/1/18 8:31
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.