Головна / Поради / Кажуть вчені: вейпінг шкодить зубам не менше, ніж сигарети

Кажуть вчені: вейпінг шкодить зубам не менше, ніж сигарети

Незважаючи на все зростаючу кількість попереджень про небезпеку вейпов, вони продовжують здаватися — принаймні молодим людям — досить модною штукою.

Так, історії про гаджети, що вибухають у роті, і ризики рідкісного типу пневмонії не дуже надихають. Але вони, тим не менш, не роблять належного ефекту на підлітків і молодих людей, основних споживачів вейпів.

Кажуть вчені: вейпінг шкодить зубам не менше, ніж сигарети 1

А ось нові дані, щось нам підказує, можуть тут спрацювати.

Як щодо впливу вейпінгу на здоров’я зубів? З звичайними сигаретами все зрозуміло — вони сприяють потемнінню та руйнуванню емалі, провокують неприємний запах з рота і впливають на стан слизової. Тільки ось вейпи, по всій видимості, роблять те ж саме.Лікарі з Американської стоматологічної асоціації пояснюють, що тепло змінює склад і кількість бактерій в роті, причому, бактерій не дуже корисних, тому що тепле і вологе середовище особливо подобається патогенам.

Крім того, вейпінг може призвести до руйнування зубів, втрати кісткової маси і запалення ясен. Також є дані, що постійний тепловий вплив може зробити ротову порожнину більш сприйнятливою до інфекцій.

Нарешті, уникнути потемніння емалі при ширянні теж не вийде. Хоча вейпи не містять смол, вони все ще містять нікотин, який робить зубну емаль більш шорсткою, так що інші продукти і напої будуть залишати на ній сліди ще швидше.

Виходить, вейпінг знову не виявляється кращим, ніж звичайні сигарети. Невипадково дослідники підкреслюють, що, хоча гаджет є чимось новим і зараз активно вивчається, куріння вейпів і куріння сигарет варто сприймати однаково.Додано: 09/8/19 9:53
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.