Головна / Стоматологія / Реставрація зубів: все, що ви хотіли знати про вініри

Реставрація зубів: все, що ви хотіли знати про вініри

Вчені довели, що посмішка – один з кращих способів розташувати до себе навіть найскладнішого співрозмовника. Але якщо у вас проблеми з зубами, посміхатися не те щоб дуже хочеться, правда?

Хороша новина в тому, що ми живемо в століття технологій. І стоматологічні технології – не виняток. Сьогодні володарем красивої (і цілком собі голлівудської) посмішки може стати кожен. Досить знайти «свого» лікаря, щоб разом з ним підібрати оптимальну техніку реставрації зубів.
Реставрація зубів: все, що ви хотіли знати про вініри 1

Ви, напевно, чули про вініри. Але як вони встановлюються? Кому підходять? І які побоювання щодо них виправдані?

На ці питання ми попросили відповісти фахівця в галузі ортодонтії, естетичної та лазерної стоматології.

Що робити, якщо з зубами зовсім біда і соромишся посміхатися?

Повернути красиву посмішку можна за допомогою реставрації вінірами — безболісного і ефективного методу, який давно практикують в Європі. Процес установки вінірів проходить наступним чином: на передню поверхню зубів наклеюють найтонші пластини з кераміки або фарфору.В основному вініри виготовляють з дуже міцного, стійкого і довговічного фарфору. Завдяки тому, що їх колір і фактура точно відповідають природному відтінку і фактурі зубної емалі, після відновлення посмішки нікому з навколишніх навіть не прийде в голову, що її досконалість — результат роботи стоматолога, а не природи.
Реставрація зубів: все, що ви хотіли знати про вініри 2

Чи правда, що для установки вінірів потрібно сточити зуби “під нуль”?

Висота і ширина вініру підбираються під кожен зуб, який планується відреставрувати. Незважаючи на невелику товщину пластини, стоматолог все ж зніме незначний шар емалі: це робиться для того, щоб після наклеювання фарфорова пластинка не виглядала надто опуклою або неприродною, а також для більш щільного і надійного зчеплення з цементом.

Кому б ви порекомендували установку вінірів?

Установка вінірів рекомендована тим, у кого є серйозні вроджені або придбані дефектів зубів і прикусу. Одна з найчастіших скарг пацієнтів – жовтизна і потемніння емалі, які не вдається усунути за допомогою відбілювання або професійної чистки.

Голлівудські вініри дозволяють візуально вирішити це завдання, усунувши темний колір емалі навіть в тому випадку, коли його причина – невдале депульпування і потемніння зуба з внутрішньої сторони.Додано: 10/17/19 9:58
Категорія: Стоматологія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.