Головна / Поради / Як вийти на роботу після свят і не померти

Як вийти на роботу після свят і не померти

Всі салати з’їдені, шампанське випито і феєрверки запущені. Як жити далі? Розповімо.

Дайте собі час

Як вийти на роботу після свят і не померти 1

Різкий перехід від повного неробства до робочих буднів – це стрес. Щоб його уникнути, приступайте до справ поступово: в перші пару днів можна попрацювати в півсили. У вас все одно не вийде на 100% продуктивної роботи.

Якщо це неможливо, хоча б звільніть себе на час від інших обов’язків: ніякого генерального прибирання, шопінгу та активних ігор з дітьми.

Постарайтеся закінчити відпустку так, щоб ви виходили на роботу не з понеділкаЯк вийти на роботу після свят і не померти 2

Краще зробити це в середу або четвер, інакше робочий тиждень здасться болісно довгим. А от якщо ви попрацювати всього 2-3 дні до вихідних, то робочий ритм налагодиться з великим комфортом.

Згадайте, чому ви там працюєте

У вас дружний колектив? Ви займаєтеся тим, що вам дійсно до душі? Або вам добре платять? Подумайте про найприємніші моменти, пов’язані з роботою. Можливо, ви навіть відчуєте, що скучили.

Напишіть список справ

Розсортуйте справи на важливі і термінові, термінові і неважливі, нетермінові і неважливі – це допоможе зняти психологічну напругу. Спочатку краще приступити до чого-небудь простішого: не призначайте важливі зустрічі і не починайте нові проекти в перші ж дні після довгого відпочинку.Наповніть перший робочий день приємними дрібницями

Так ви будете менше нудьгувати за минулими канікулами. Візьміть по дорозі на роботу смачну каву, їдьте на таксі замість автобуса, заведіть красивий щоденник або надіньте новий піджак – все це скрасить ваші будні.

Приберіть все, що вас відволікає

Як вийти на роботу після свят і не померти 3

Особливо повідомлення в соцмережах: коментарі до ваших новорічних фотографій нікуди не подінуться. Це дозволить не втрачати концентрацію, якої і так не вистачає.

Не закінчуйте свята

Як вийти на роботу після свят і не померти 4

Коли ми відпочиваємо, життя здається цікавим і насиченим. У будні ж, навпаки, все нудне і сіре. Щоб цього уникнути, сходіть в кіно, на побачення, в гості. Загалом, придумайте собі цікаві заняття, які пом’якшать контраст між відпусткою і рутиною.

Прислухайтеся до себе

Якщо ви всією душею ненавидите свою роботу, ніякі лайфхаки цього не змінять. Живете від зарплати до зарплати, і від п’ятниці до неділі? Можливо, свята – відмінний привід взяти паузу і подумати, як вчинити далі.Додано: 01/9/20 1:20
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.