Головна / Поради / Як реагувати на нетактовні репліки гінеколога

Як реагувати на нетактовні репліки гінеколога

З усіх докторів, яких ми проходимо хоча б раз на рік, особливе хвилювання викликають стоматолог і гінеколог. Перший встиг налякати нас в дитинстві, а позбутися від неприємних ранніх спогадів не так-то просто, і навіть якщо ви впевнено відправляєтеся на прийом, хвилювання вас не покидає.

Але що стосується жіночого фахівця, тут все не так просто. Існує безліч прекрасних фахівців, і все ж хоча б раз кожна потрапляла на прийом до гінеколога, який просто «перевертав ваш світ». Про те, як це відбувається, і що робити, якщо вас зачіпає поведінка лікаря, ми сьогодні і поговоримо.

Як реагувати на нетактовні репліки гінеколога 1

Чому ще не народила?

З таким “фахівцем” стикалася майже кожна дівчина. Мало того, що до вас звертаються на «ти», так ще й змушують виправдовуватися, хоча ви і не повинні цього робити. Причому будь-які ваші проблеми, з якими ви звернетеся, будуть «виправдані» вашим «небажанням виконувати природну функцію».Ну ви самі запустили

Будь-яка, навіть стандартна проблема з органами репродукції, яка вирішується курсом препаратів, подається як трагедія вселенського масштабу. “Де ви раніше були?” або” Ну ось тепер не знаю, що з вами робити» дуже популярні фрази, які псують настрій на кілька днів.

А ви куди дивитеся?

Найнеприємніше, коли перебуваючи в такому вразливому становищі доводиться вислуховувати невтішні коментарі не тільки в свою сторону, але і в бік своїх партнерів або чоловіка. “Якби ви уважно стежили за чоловіком, не прийшли б із запаленням” – майже стандартна фраза, з якою гінеколог виходить далеко за рамки професіоналізму.

Чи можна відстояти свої права?Навіть потрібно. Тим більше що Ви маєте право на якісне обслуговування, що не доставляє дискомфорт.

Я відчуваю себе ніяково

Немає нічого поганого, щоб відразу повідомити про своє хвилювання. Якщо лікар справжній професіонал, він вас обов’язково заспокоїть і проведе всі маніпуляції максимально комфортно для вас. В іншому випадку це не ваш лікар.

Прошу закрити цю тему

Ніколи не терпіть неприємні відчуття ні в фізичному, ні в емоційному плані. Ми часто боїмося бути незручними і викликати гнів лікаря, але хто відстоїть свої права, якщо не ви? Ви відразу відчуєте себе впевненішою.

Давайте пройдемося по списку

На кожен прийом ми вирушаємо з певним списком питань, на які фахівець просто зобов’язаний відповісти, але не завжди хоче це робити, посилаючись на велику чергу, або що ще гірше — починаючи скандалити. Вставайте і вирушайте в кабінет головного лікаря писати скаргу.Додано: 01/29/21 10:58
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.