Головна / Поради / Як працює фіксуючий спрей для макіяжу

Як працює фіксуючий спрей для макіяжу

Всім відомо, що кращий спосіб зробити макіяж більш стійким, ніж він міг би бути, а також освіжити його протягом дня – це фіксуючий спрей.

Але чи є різниця в таких спреях? І чи правда, що якщо залити в пляшечку звичайну воду, ефект буде таким же? Спробуємо розібратися.

Почнемо з головного: ні, звичайна вода, залита у флакон з розпилювачем не буде настільки ж ефективно справлятися з поставленими завданнями. Хоча вона, будемо справедливі, теж і закріпить (на якийсь час), і освіжить.

Інша справа, що для цього розпилювач на флаконі повинен бути максимально правильним (читайте: перетворювати воду в найдрібніші крапельки). Коротше кажучи, упаковка тут — 80% успіху. І, купуючи дорогий фіксуючий спрей, ви, швидше за все, платите якраз за якісний розпилювач.

Ви могли не знати, але основна функція фіксуючих спреїв – не фіксація макіяжу (ось так сюрприз!), а змішування продуктів на шкірі.Воно, власне, і забезпечує впевнену фіксацію, тому що коли праймер, CC-крем, рум’яна, хайлайтер і пудра з’єднуються між собою, зчеплення їх з шкірою теж стає переконливішим.

Як правило, фіксуючі спреї містять полімери — довгі молекули, що формують на шкірі плівку, яку не так-то просто зрушити з місця — поміщені в розчинник.

Коли ми розпилюємо продукт на обличчя, розчинник (водний або спиртовий розчин) випаровується, а полімери залишаються на шкірі, утримуючи макіяж на тому самому місці, куди ви його нанесли.

Як працює фіксуючий спрей для макіяжу 1

Що стосується фіксаторів без полімерів, то такі на ринку теж є. Тут важливо мати на увазі, що ці продукти хоча і більш дбайливо ставляться до шкірі (та й взагалі більше схожі на міст, а не на фіксатор), не можуть похвалитися такими ж вражаючими фіксуючими властивостями, як спреї з першої групи.

Хоча вони в будь-якому випадку відрізняються від води. Принаймні тим, що містять корисні для шкіри компоненти (масла, вітаміни і т. д.) в складі.

На закінчення ще одна порада: розпилюйте продукт на відстані 15-30 сантиметрів, щоб отримати кращий з можливих результат. І наносьте туш після фіксації або спочатку дозвольте їй гарненько висохнути.

Додано: 10/20/19 10:40
Категорія: Поради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.