Головна / Терапія / Чому коронавірус небезпечніший для чоловіків

Чому коронавірус небезпечніший для чоловіків

При рівній кількості заражень чоловіки частіше вмирають від коронавірусу, ніж жінки. Так, на 14 чоловіків, які загинули від COVID-19, припадає в середньому 10 жінок. Хоча жінки в більшій зоні ризику, адже серед них в багато лікарів, працівників середнього медичного персоналу, освіти, культури та торгівлі.

Чому коронавірус небезпечніший для чоловіків 1

Чому жінки переносять коронавірус легше, ніж чоловіки? Рецептор ACE2

Дослідження: ген ACE2, розташований в Х-хромосомі, захищає і від серцево-судинних захворювань, і від ускладнень ковіда.

У жінок швидше розвивається відповідна реакція і швидше виробляються антитіла. При цьому у жінок менше ускладнень, пов’язаних із захворюваннями серця.

Особливості імунної системи:  • Феномен рикошету: для того щоб виносити дитину необхідна супресія імунітету, після цього він стає сильнішим і сильніше реагує на інфекції.
  • Необхідність відторгнути плід, якщо виникне патологія вагітності, для цього необхідний сильний і активний імунітет.
  • В цілому через дії жіночих статевих гормонів клітини жіночого імунітету більш активні, через це жінки краще захищені від інфекційних захворювань.
 

Жіночий імунітет як автомат, стріляє потужно і швидко, в той час як чоловічий імунітет – лук зі стрілами, теж потрапляє в ціль, але набагато повільніше.

Різниця в способі життя

В цілому жінки ведуть більш здоровий спосіб життя, і вони більш здорові. Більшість чоловіків вживає алкоголь регулярно, в той час як серед жінок цей показник значно менший. Те ж стосується і куріння, яке серед жінок не наскільки популярне, як серед чоловіків. Все це впливає на захисні сили організму і допомагає імунітету боротися з різними хворобами.

Куріння і алкоголь знижують захисні сили організму, посилюють перебіг вроджених і хронічних захворювань, обтяжують перебіг інфекцій.Додано: 02/25/21 11:22
Категорія: Терапія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.